Format atarken dosyaları koru seçilirse virüs silinir mi?

Şu an tek yaptığınız virüsün sadece sistem içinde olduğunu söyleyip bana "hahaha" atmak. @avria

Çünkü komiksiniz neden komple format attırmayı istiyorsunuz önemli dosyası olabilir onu yedeklemek isteyebilir onu söylemeye çalışıyorum zaten konu sahibide bunu istiyor sen hâlâ ısrarla temiz format deyip duruyorsun @WishX hocam Kaspersky ile taratın sistemi çıkanı silin.

Çünkü komiksiniz neden komple format attırmayı istiyorsunuz önemli dosyası olabilir onu yedeklemek isteyebilir onu söylemeye çalışıyorum zaten konu sahibide bunu istiyor sen hâlâ ısrarla temiz format deyip duruyorsun @WishX hocam Kaspersky ile taratın sistemi çıkanı silin.

Hocam çünkü ben de aynı durumun benzerini 2 yıl önce yaşadım. Kendi Minecraft dünyamda doldurulacak bir yer vardı ve uğraşmak istemedim. Auto clicker kullanan bir bot indirdim ve bilgisayarı bıraktım. 1 saat sonra geldiğimde bilgisayar bildiğin yalvarıyordu. Aynı arkadaşta olduğu gibi %100 CPU kullanımı sorunu meydana geldi ve ne Kaspersky ne de başka bir antivirüs çözemedi. Temiz format atmam gerekti ve attım. Arkadaşta da muhtemelen virüsü bulamayacak. Bu yüzden 2 kere format atmakla uğraşmasın diye temiz kurulum öneriyorum. İyi sosyaller. Yeni mesajınız olursa sabaha bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı