Format atarken dosyaları koru seçilirse virüs silinir mi?

Hocam çünkü ben de aynı durumun benzerini 2 yıl önce yaşadım. Kendi Minecraft dünyamda doldurulacak bir yer vardı ve uğraşmak istemedim. Auto clicker kullanan bir bot indirdim ve bilgisayarı bıraktım. 1 saat sonra geldiğimde bilgisayar bildiğin yalvarıyordu. Aynı arkadaşta olduğu gibi %100 CPU kullanımı sorunu meydana geldi ve ne Kaspersky ne de başka bir antivirüs çözemedi. Temiz format atmam gerekti ve attım. Arkadaşta da muhtemelen virüsü bulamayacak. Bu yüzden 2 kere format atmakla uğraşmasın diye temiz kurulum öneriyorum. İyi sosyaller. Yeni mesajınız olursa sabaha bakarım.

Hocam konu sahibinin bilgisayarı dolu sizin gibi boş beleş gezmiyor adam yeni disk açıp boş yedeği oraya atıp formatlayabilir format atarkende interneti keser kurulum bitincede sonra Kaspersky'ı çakar üstüne taratır sistemi bitti gitti ne uzatıyorsunuz anlamadım önemli dosyaları olabilir tamamen yanlış buluyorum.

Hocam konu sahibinin bilgisayarı dolu sizin gibi boş beleş gezmiyor adam yeni disk açıp boş yedeği oraya atıp formatlayabilir format atarkende interneti keser kurulum bitincede sonra Kaspersky'ı çakar üstüne taratır sistemi bitti gitti ne uzatıyorsunuz anlamadım önemli dosyaları olabilir tamamen yanlış buluyorum.

Anladım hocam biraz geç cevap verdim kusura bakmayın dediğiniz gibi yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı