Çözüldü Format atarken flash belleğin içindeki dosyaları sildim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bekirpektas22

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar format atarken SSD'yi biçimlendiremiyordum araştırdığımda shift+F10'dan silebileceğimi gördüm. SSD'yi ve HDD'yi sildikten sonra orada yanlışlıkla flashın içindekileri de sildim. Evde başka bilgisayar yok sadece PS3 var(onunla ISO flashı kurabilir miyim?) ve şu an öğrenci olduğum şehirde kalıyorum şehirde tanıdık kimse de yok bilgisayarını kullanabileceğim. Ben şu an ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Hocam, PS3 ile olmaz. Bir bilgisayarcıya gidip halledebilirsiniz. Sıkıntı yapmayın. Canınız sağolsun.

Merhabalar format atarken SSD'yi biçimlendiremiyordum araştırdığımda shift+F10'dan silebileceğimi gördüm. SSD'yi ve HDD'yi sildikten sonra orada yanlışlıkla flashın içindekileri de sildim. Evde başka bilgisayar yok sadece PS3 var(onunla ISO flashı kurabilir miyim?) ve şu an öğrenci olduğum şehirde kalıyorum şehirde tanıdık kimse de yok bilgisayarını kullanabileceğim. Ben şu an ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Hocam öncelikle geçmiş olsun herhangi bir PC cide yükletebilirsin 10 TL'ye veyahut internet kafede

Hocam öncelikle geçmiş olsun herhangi bir PC cide yükletebilirsin 10 TL'ye veyahut internet kafede.

Çok teşekkür ederim internet kafe gelmişti aklıma sadece onların da kapalı olduğunu hatırladım. Bilgisayarcı gelmemişti aklıma :))
Hocam, PS3 ile olmaz. Bir bilgisayarcıya gidip halledebilirsiniz. Sıkıntı yapmayın. Canınız sağolsun.
Çok sağ olun <3.

Hallederler hocam. Dediğim gibi canınızı sıkmayın.

Olmaz hocam. Rufus gibi bir programı çalıştırmaz. En iyisi bilgisayarcı. Sınavda başarılar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı