Çözüldü Format atarken hata kodu 0xc000000f

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sLwester

Hectopat
BIOS'dan USB belleğimi seçiyorum, böyle bir hata ile karşılaşıyorum.

Dosya Ekleri

• Aldığım hata.jpg
    Aldığım hata.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 63
USB belleği çıkartıp deneyin. Bu bana pek USB boot hatası gibi gelmedi. Ayrıca sistem özelliklerini ve kurmaya çalıştığınız sürümü de belirtin.
Windows 10 2004 sürümünü yüklemeye çalışıyorum. USB belleği çıkardım yeni bir yere taktım gene olmadı. Sistem şöyle; Anakart: MSI B450M-A PRO MAX İşlemci: Ryzen 3 2200G RAM: GSKILL 8 GB 3000MHz CL16 SSD: Corsair MP510 NVME M2 Ekran kartı yok sistemde.
Gerekli cihaz takılmamış ya da ulaşılamıyor. USB belleğin çalıştığına emin misiniz?
USB belleğim SanDisk ondan sıkıntı çıkarıyor olabilir mi? Yeni USB belleğe yüklemeyi deneyeceğim.

Son düzenleme:
Windows 10 2004 sürümünü yüklemeye çalışıyorum. USB belleği çıkardım yeni bir yere taktım gene olmadı. Sistem şöyle; Anakart: MSI B450M-A PRO MAX İşlemci: Ryzen 3 2200G RAM: GSKILL 8 GB 3000MHz CL16 SSD: Corsair MP510 NVME M2 Ekran kartı yok sistemde.

USB belleğim SanDisk ondan sıkıntı çıkarıyor olabilir mi? Yeni USB belleğe yüklemeyi deneyeceğim.
Başka bir USB bellek ile denemenizi tavsiye ederim SanDisk'te sorun olabilir.

Geri
Yukarı