Format atarken kurulacak disk sorulmuyor

Droomper

Centipat
Daha fazla  
C diskimdeki Windows 10'u D diskine atmak istiyorum ve bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Windows 10 kurtarma bölümünden C diskine format attım fakat ne formatlanacak diski soruyor ne de Windows kurulacak diski soruyor.

Kurtarma bölümünden değil temiz yükleme yapmanız gerekiyor disk seçimi için. Aksi takdirde Windows yüklü olduğu C'yi silip kendini yeniden kuruyor, eğer D diskini silmek istiyorsanız biçimlendirme yapabilirsiniz.

ISO dosyası yazdırılırken eksik yazmış olabilir. Böylece disk seçme bölümü silinmiş olabilir.

Ne yapmamı önerirsiniz.
Kurtarma bölümünden değil temiz yükleme yapmanız gerekiyor disk seçimi için. Aksi takdirde Windows yüklü olduğu C'yi silip kendini yeniden kuruyor, eğer D diskini silmek istiyorsanız biçimlendirme yapabilirsiniz.

Temiz yükleme işlemi sırasında C diskindeki Windows'u D diskine nasıl atabilirim? Veya bunun farklı bir yolu var mı?

Ne yapmamı önerirsiniz.

Temiz yükleme işlemi sırasında C diskindeki Windows'u D diskine nasıl atabilirim? Veya bunun farklı bir yolu var mı?

Dostum öncelikle şunu bilmek gerekir, Windows ayarları üzerinden sıfırlama yapıyorsun anladığım kadarıyla, USB içerisine ISO yazdırarak manuel kurulum yapmaktan bahsediyorum ben. Eğer bir USB içerisinde Windows ISO dosyan varsa gelişmiş seçenekler kısmında disk seçimi yaptırıyor. Orada istediğini silip istediğine kurulum yapabilirsin.

Siz sıfırlama yapıyorsunuz. Bu şekilde temiz kurulum yapmalısınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı