Format atılmasına rağmen 263GB dolu gözüküyor

deniz_ipana

Picopat
Daha fazla  
Format sonrasi 465GB hard diskimden 263GB dolu. Format atmama rağmen her şeyi sil yaptım, olmadı. Bu 263GB neden dolu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek bir diski mi formatladın acaba?
Evet tek diski formatladım

Dostum Windows old kalmıs C klasorune girersen orada Windows old vardır. Yani gecmiş belgelerin silinmeden üstüne format atmıssın. Tekrar at diskleri sıfırlayarak.
Windows.old bulamadım gizli klasördende bulamadım

Usb ile format atmadım bu arada

Son düzenleme:
Dostum Windows old kalmıs C klasorune girersen orada Windows old vardır. Yani gecmiş belgelerin silinmeden üstüne format atmıssın. Tekrar at diskleri sıfırlayarak.

Ne yaptın sıfırladın mı? USB ile PC'yi acarken F12 veya F2 basarak format kısmına gecerek atarsan düzgün format atarasın ya da CD baska türlü zor.
Evet öyle format atacağım ama bir videoda windows 10 kurulumda dvd'ye attı 10 ios u ben usb'ye attım sorun olurmu

Evet öyle format atacağım ama bir videoda windows 10 kurulumda dvd'ye attı 10 ios u ben usb'ye attım sorun olurmu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3.03 dakikada

Arkadaşlar biçimlendirip usb ile format attım büyük ihtimalle olucak teşekkürler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı