Format atılmıyor

chenpai

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım Windows 10a sahip ve format atamıyorum, denilen her şeyi denememe rağmen format atamadım. Format atmak için ctrl+alt+del tarzı bir şey deniyorduk ve orada da sıfırlamak için bir seçenek olması gerekirken bende yok. Diğer seçenek iste kurtarma şeklinde format atma ama bende kutarma ortamı bulunamadı diyerek format attırmıyor. Tek çözümü bir bilgisayarcıya göstermek mi yoksa başka yolu var mıdır?

BIOS'dan Windows 10 USB'si hazırlayarak format atmayı denediniz mi? Bilgisayarcıya götürmeye gerek yok.

USB Hazırlama:

Format atma:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarım Windows 10a sahip ve format atamıyorum, denilen her şeyi denememe rağmen format atamadım. Format atmak için ctrl+alt+del tarzı bir şey deniyorduk ve orada da sıfırlamak için bir seçenek olması gerekirken bende yok. Diğer seçenek iste kurtarma şeklinde format atma ama bende kutarma ortamı bulunamadı diyerek format attırmıyor. Tek çözümü bir bilgisayarcıya göstermek mi yoksa başka yolu var mıdır?
O kombinasyon ile format atıldığını kim söyledi ki? YouTube'a format nasıl atılır? diye yazarsan çözüme ulaşırsın.

USB'ye Win to flash aracılığıyla Windows 10 ISO kurarak format atmayı deneyebilirsin. Bu yolu deneyeceksen bilgisayarı kapatıp flash belleği takıp açılış ekranında otomatik olarak format kurulum ekranı gelmezse BIOS'tan Boot seçeneklerinden taktığın flash belleği birinci sıraya alarak yeniden başlat. Daha sonra format ekranı önüne gelecektir.

Allah Allah o kombinasyon ile format mı atılıyormuş 🤔
Usb ile atabilirsiniz yol göstermesi için örnek makale;

Yeni konular

Geri
Yukarı