Format atılmıyor

Devran12

Hectopat
FACEIT'i çalıştırmak isterken şöyle(fotoğrafta) bir hatayla karşılaşıyorum. Ne yaparsam yapayım düzeltemedim sorunu format atmakta buldum. Format atmayı denedim ama BIOS'tan mı kaynaklı olduğunu bilmediğim bir hatayla karşılaştım (onun da fotoğrafını koyuyorum) Windows'u kendi ayarlarından sıfırlasam sizce sorun düzelir mi?
(Güncelleme yapmayı denedim bilgisayarım nedense güncellemeleri almıyor güncellemeler açık olmasına rağmen)

Dosya Ekleri

• 1640162499507.png
    1640162499507.png
    8,9 KB · Görüntüleme: 73
  • formats.jpg
    formats.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 80
Windows'unuz orijinal mi?
Evet lisansım mevcut
Hocam aynısını bende yaşadım Windows 8 7 hepsini de yaşadım UEFI'yi legacy yaptım öyle atmıştım deneyin veya legacyse UEFI yapın.
hocam dediğinizi en kısa zamanda deneyeceğim şuanda elimde format usb yok
SSD'mi başka birisine versem o kişi bilgisayarında SSD'yi sıfırlayıp yeniden kursa ardından ben alıp bilgisayarıma takayım diye düşünüyorum halledemezsem

Evet lisansım mevcut.

Hocam dediğinizi en kısa zamanda deneyeceğim şu anda elimde format USB yok.
SSD'mi başka birisine versem o kişi bilgisayarında SSD'yi sıfırlayıp yeniden kursa ardından ben alıp bilgisayarıma takayım diye düşünüyorum halledemezsem.

Olur hocam ama driverleri yüklemesin direk kursun açsın PC kapasın versin driverlerleri silmek uğraştırıyor.

Evet lisansım mevcut.

Hocam dediğinizi en kısa zamanda deneyeceğim şu anda elimde format USB yok.
SSD'mi başka birisine versem o kişi bilgisayarında SSD'yi sıfırlayıp yeniden kursa ardından ben alıp bilgisayarıma takayım diye düşünüyorum halledemezsem.

Hocam BIOS'tan BIOS modunu bulup UEFI ise legacy legacy ise UEFI yapmayı dener misiniz şimdi aklıma geldi böyle yaparak da çözmüşütm.
Driverleri kursun hocam neden kurmasın ki?

Ben kendim de yaparım sıkıntı değil ama nedenini sordum.

Yani onun PC sinin driverleri kurulu olacak ve sonra kalıntılar vb uğraştıracak isterse kursun siz bilirsiniz.

Hocam BIOS'tan BIOS modunu bulup UEFI ise legacy legacy ise UEFI yapmayı dener misiniz şimdi aklıma geldi böyle yaparak da çözmüşütm.

Yani onun PC sinin driverleri kurulu olacak ve sonra kalıntılar vb uğraştıracak isterse kursun siz bilirsiniz.
Şuan elimde USB yok hocam onun için deneyemiyorum dediğinizi format da atamayacağım şuan

Geri
Yukarı