Format atma takıntısı

Dosya Ekleri

• IMG_20211024_210731.jpg
    IMG_20211024_210731.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 59
Merhaba, bende bir sorun var ve ben Windows 11'e yükseltiyorum, sonra 10'a geçiyorum, bazen manyak gibi 8.1'e geçip sonra yine 10'a geçiyorum. Resmen bu takıntı her gün devam ediyor.
Bu sorundan nasıl kurtulurum? Gerçekten çok baymaya başladı.

Doktora görünseniz iyi olur. Bu nasıl soru :D? Kendi iradenle yapıyorsun kendin düzeltebilirsin stabil bir sürüm bul ve onda kal.

Bu konudaki mesajları iyice okuyun, sonra konuşun.

Ben zarar verir demiyorum, örneğin bir marka bir SSD'ye 1TB'lık bir ömür verir ama bu 1TB'lık ömrü bittiğinde SSD kendini imha etmez.
Geleceği göremiyorum fakat şöyle açıklayayım, sen SSD'nin 1TB ömrünü doldursan bile ileriki zamanlarda 10.2TB yazdıktan sonra bozulabilir. Eğer sen her hafta diskin ortalama 90GB ömrünü yersen, bu süreci hızlandırmış olursun.

Belli bir süre vermiyorum, disk 536TB yazma/okuma oranına ulaştığında da bozulabilir.

Merhaba, bende bir sorun var ve ben Windows 11'e yükseltiyorum, sonra 10'a geçiyorum, bazen manyak gibi 8.1'e geçip sonra yine 10'a geçiyorum. Resmen bu takıntı her gün devam ediyor.
Bu sorundan nasıl kurtulurum? Gerçekten çok baymaya başladı.
Tavsiyem aynı döngü de gitmektense linux dağıtımları veya sistemin el veriyorsa hackintosh ile uğraş, bir süreden sonra kuracağın bir şeyler kalmıyor otomatik bırakırsın ya da disk seni bırakır. 😂

Tavsiyem aynı döngü de gitmektense linux dağıtımları veya sistemin el veriyorsa hackintosh ile uğraş, bir süreden sonra kuracağın bir şeyler kalmıyor otomatik bırakırsın ya da disk seni bırakır. 😂
Aslında çok fazla linux kullanmak istiyorum fakat oynadığım oyunlar desteklemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı