Format attıktan sonra Driver'ların gitmeme ihtimali var mı?

O zaman Driver'ların kalma şansı yok. Sizin yaşadığınız olay Windows lisansının kullanmış olduğunuz micrasoft hesabı ile senkronize olması. Aynı mail ile Windows 10 kurup farklı bir donanım bile çalıştırsanız Windows 10 lisansınız kullanılabilir olacaktır.
Bakınız detay burada.

O zaman Driver'ların kalma şansı yok. Sizin yaşadığınız olay Windows lisansının kullanmış olduğunuz micrasoft hesabı ile senkronize olması. Aynı mail ile Windows 10 kurup farklı bir donanım bile çalıştırsanız Windows 10 lisansınız kullanılabilir olacaktır.
Bakınız detay burada.
Mail hesabıma girmedim ama.

Siz ya ne yaptığınızı bilmiyorsunuz ya da bizi trollüyorsunuz. İyi akşamlar. Yardımcı olmam için bir probleminiz varsa detaylıca paylaşın lütfen.
Yazdıklarımın hiç birinde yanlış bir şey yok. İşim gücüm yok seni mi trollücem dostum. Detaylıca yazdım işte. USB'ye Windowsu attım. Format kısmına gelince disklerin hepsini komple temizleyip tekrar biçimlendirdim. Sonra windows e-posta hesabına girmeyi önerdi ama girmedim. Yinede windows lisansım aktif gözüküyor.

Bahsettiğiniz şekilde Windows lisansınızın olması için ya anahtar girmeniz gerekli ya da hesap ile bağlamanız gerekli. Oynanmış bir ISO'dan kurulup yapma ihtimaliniz var.
Kurduğunuz window sürümünü nereden elde ettiniz? Microsoft'un kendi sitesinden temiz bir ISO elde edebilirsiniz.

Bahsettiğiniz şekilde Windows lisansınızın olması için ya anahtar girmeniz gerekli ya da hesap ile bağlamanız gerekli. Oynanmış bir ISO'dan kurulup yapma ihtimaliniz var.
Kurduğunuz window sürümünü nereden elde ettiniz? Microsoft'un kendi sitesinden temiz bir ISO elde edebilirsiniz.
USB'ye nereden indirip kurdum diye soruyorsan Windows media creation tooldan kurdum.
Aldığınız ürün anahtarı anakartınıza işlendiği için, o anakartta sonsuza kadar aktif oldu diye biliyorum
Olabilir.

Geri
Yukarı