Format Attıktan Sonra Mutlaka Kurulması Gereken Programlar

Opera, Steam, Notepad++, Netflix, Mozilla Thunderbird, Spotify, Greenshot (ekran görüntüsü alma programı), Ofis uygulamaları, K-Lite Codec Pack, Winrar, Java, Adobe Flash, Adobe Reader

Ben sadece Google kuruyorum . Windows 10 zaten video arşiv tarzı uygulamaları çok rahat açıyor aslında tarayıcı olarak Edge var kendisinde ama kullanmıyoruz 😄

Arkadaşlar tarayıcı v.s gibi uygulamaları geçelim benim demek istediğim bilgisayarın temizliğine, onarımına, iyileştirilmesine, driver güncelleştirmesine veyahut kayıt defteri birleştiricisi düzenleyicisi v.s gibi şeyler bu tür uygulamalardan bahsediyorum.

Hocam mesela Youtube'dan bir video indirmek istediniz hiç MP4 siteleriyle uğraşmayarak tek tıkla indiriyorsunuz, dosya indirirken daha hızlı indirirsiniz ben kullanıyorum tavsiye ederim.
Vaay genelde günümü 7/27 şarkı dinlemekle veya canım sıkıldıkça şarkı indirmekle geçiririm. Kısacası müzik dinlemeyi çok severim.

Bir sorum olacak program ile ilgili ben mesela youtube'da kendime ait oynatma listesi oluştururum İNDİRİLECEK MÜZİKLER diye daha sonra içine 100-200 şarkı kaydettikten sonra bunları toplu bir şekilde indirmek istiyorum. Bu dediğim bu program ile yapabilirmiyim yani toplu olarak mp3 indirme imkanı sunuyormu ?
Chrome,Opera,Winrar(7zip de olabilir),Adobe Arcobat Reader,Microsoft Office(LibreOffice de olabillir).
Cclear,Antivürüs(Bedava kullanacaksan 360 Security ,lisans alacaksa Kaspersky önerim.)
Bu winrar ile 7zip arasındaki fark nedir hocam ?

Vaay genelde günümü 7/27 şarkı dinlemekle veya canım sıkıldıkça şarkı indirmekle geçiririm. Kısacası müzik dinlemeyi çok severim.

Bir sorum olacak program ile ilgili ben mesela youtube'da kendime ait oynatma listesi oluştururum İNDİRİLECEK MÜZİKLER diye daha sonra içine 100-200 şarkı kaydettikten sonra bunları toplu bir şekilde indirmek istiyorum. Bu dediğim bu program ile yapabilirmiyim yani toplu olarak mp3 indirme imkanı sunuyormu ?

Bu winrar ile 7zip arasındaki fark nedir hocam ?

Hocam sanırım öyle bir özelliği yok tek tek indirmeniz gerekecek ya da bu videoyu izleyin öyle yapın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence WinRAR 7Zip'ten daha iyi senelerdir WinRAR kullanıyorum pişman olmazsın.

Hocam sanırım öyle bir özelliği yok tek tek indirmeniz gerekecek ya da bu videoyu izleyin öyle yapın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence WinRAR 7Zip'ten daha iyi senelerdir WinRAR kullanıyorum pişman olmazsın.
Teşekkürler hocam yardımcı oldu sağolasın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı