Format attıktan sonra ne yapılmalı?

Makaleler
1
Format attım sonunda ama aklımda çok önemli sorular var, şu an Microsoft Edge'den yazıyorum. Bir sürü sorunum var, ekran kartım görünmüyor şu an, driver yüklüyorum ama asıl sorum şu, eskisi kadar yüksek FPS alır mıyım? Ve şu an driver iniyor ekran kartının, ekran kartı o zaman görünür mü? Şu an NVIDIA Denetim Masası vb. hiçbir uygulama yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, indirdiğin zaman gözükür dediğin uygulama. Diğer işlemler için şu rehbere bakabilirsin:

Format attım sonunda ama aklımda çok önemli sorular var, şu an Microsoft Edge'den yazıyorum. Bir sürü sorunum var, ekran kartım görünmüyor şu an, driver yüklüyorum ama asıl sorum şu, eskisi kadar yüksek FPS alır mıyım? Ve şu an driver iniyor ekran kartının, ekran kartı o zaman görünür mü? Şu an NVIDIA Denetim Masası vb. hiçbir uygulama yok.
Tüm sürücülerini Windows Update ya da aygıt üreticisinin kendi sitesinden güncelle. Eğer Driver Booster kullanırsan sonu kötü olur!

Ceza almıştım geldim.
Ekran kartı driverı yüklenince görünür.
Bir de chipset driverlarını yüklemeniz lazım.
Sisteminizi yazar mısınız?

-Core i5 3210M.
-4 GB RAM.
-GT 620M ekran kartı.

Bu arada ben format atarken hiçbir şey yapmadım ne Key istedi ne de hangi sürümünü kuracağımı normal bir durum mu bu?

Bir kere yüklemiştim hep mavi ekran veriyordu ve virüslüydü sanırım uyarı vermişti Kaspersky.

Yeni konular

Geri
Yukarı