Çözüldü Format attıktan sonra Steam'de indirme hızı düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sUcUKl

Decapat
Yer
Londra
Merhaba sevgili forum üyeleri;
Dün bilgisayarıma format attım. Bugün ise American Truck Simulator yüklemek istedim fakat 800 KB olan internet hızım bugün 400 KB'ı bile zor görüyor. Acaba Steam'de mi problem var yoksa benim internetimde mi? Bir de indirme hızını nasıl arttırabilriz? Formattan dolayı olacak bir sorun sanmıyorum. Yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çözüm
Dün bilgisayarıma format attım. Bugün ise American Truck Simulator yüklemek istedim fakat 800 MB olan internet hızım bugün 400 MB'ı bile zor görüyor. Acaba Steam'de mi problem var yoksa benim internetimde mi? Bir de indirme hızını nasıl arttırabilriz? Formattan dolayı olacak bir sorun sanmıyorum. Yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
1659703570245.png

İndirme bölgesini Amerika, Güney Kore ya da Singapur yapıp tekrar deneyin sol üstteki ayarlar menüsünden açılıyor.
Dün bilgisayarıma format attım. Bugün ise American Truck Simulator yüklemek istedim fakat 800 MB olan internet hızım bugün 400 MB'ı bile zor görüyor. Acaba Steam'de mi problem var yoksa benim internetimde mi? Bir de indirme hızını nasıl arttırabilriz? Formattan dolayı olacak bir sorun sanmıyorum. Yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Yanlış mı anladım yoksa saniyede 800 MB internet hızınız mı var?

1659703570245.png

İndirme bölgesini Amerika, Güney Kore ya da Singapur yapıp tekrar deneyin sol üstteki ayarlar menüsünden açılıyor.

Çözüm

Geri
Yukarı