Format attıktan sonra Steam'deki oyunlar tekrar yüklenmeli mi?

Berat_Bey

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, sorunumu size izah edeyim. Sorunum bilgisayarıma format attım fakat iki diskim vardı. Ve bir diskimde oyunlar vardı. Steam oyunları. Ben bunları şimdi tekrardan yüklemek zorunda mıyım? Steam'de öyle gözüküyor. Nasıl yapmalıyım?

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı1.PNG
Ekran Alıntısı3.PNG

Merhaba, sorunumu size izah edeyim. Sorunum bilgisayarıma format attım fakat iki diskim vardı. Ve bir diskimde oyunlar vardı. Steam oyunları. Ben bunları şimdi tekrardan yüklemek zorunda mıyım? Steam'de öyle gözüküyor. Nasıl yapmalıyım?

Eki Görüntüle 954055Eki Görüntüle 954056Eki Görüntüle 954057

Steam ayarlar > indirmeler > dosya konumu > dosya ekle > SteamLibrary olan dosya seç. Bu kadar artık oyunu indirmenize gerek yok.

Eki Görüntüle 954055Eki Görüntüle 954056Eki Görüntüle 954057
Üstten Steam, ayarlar, indirmeler, kütüphane klasörleri yolunu takip edip kütüphane klasörü ekleden oyunların kurulu olduğu steam isimli klasörü seçerseniz oyunlar geri gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı