Format nasıl atabilirim?

emrcn77

Hectopat
Daha fazla  
Tekrardan merhaba, sizi de bayağı bir uğraştırmış olacağım ama format nasıl atabilirim? Zaten bilgilerim silinebilir diye yedek almıştım ama format ta atamadım. Akşam da ne güzel dizi izleyecektim. :D.

Format için Media Creation Tool'dan oluşturulmuş bir Flash Belleğe ihtiyacınız var. Bu Belleği başka bir bilgisayar yardımıyla kısa sürede yapabilirsiniz veya direkt MacOS'i kurun, tek başına sadece macOS olsun daha sonra üstünden Windows'u kurabilirsiniz.(Bu arada bunun başka bir çözümü olabilir benim bildiğim bu eğer başka çözümü varsa ve sizi boş yere uğraştırıyorsam şimdiden özür dilerim :( )

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada hem gerekli ISO dosyasını hem de rehberleri bulabilirsiniz:

Tekrardan merhaba, sizi de bayağı bir uğraştırmış olacağım ama format nasıl atabilirim? Zaten bilgilerim silinebilir diye yedek almıştım ama format ta atamadım. Akşam da ne güzel dizi izleyecektim. :D.

İnternette Windows 10 ISO dosyası var kendi sitesinde var ondan sonra onu bir flash belleğe at. Sonra yedeklemek istediklerini bir flash belleğe koy. Sonra PC'ye reset at BIOS ekranını aç (Del tuşu/F2/F11 bunlardan biridir). Sonra depolamadan hard disk yerine flash belleği seç sonra kaydet ve çık PC'yi yeniden başlatacaktır. Sonra Windows 10 kurulum ekranı gelecektir.

Herkese çok teşekkür ederim. Şimdi macOS’u kuracağım, eğer istediğim gibi olmaz ise yarın verdiğiniz bağlantılardan Windows yükleyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı