Yükseltme yapmadan nasıl Win 10 format atabilirim?

LQCKDQWN

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba elimde dvd kutulu Windows 8 yükseltme DVD'lerim var. Şuanki 8.1'i kullanmam bile baya zahmetli oluyor. Şöyle ki önce Win 7'yi kurup sonra Win8'e yükseltme yapıyorum sonra marketten 8.1 güncellemesini indirip kuruyorum. Birde Win 10 tam sürümü çıktığında benim halimi düşünür müsünüz?
Bunun daha pratik bir yolu yok mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Windows 10 çıkınca Windows 7 kullanıcıları doğrudan Windows 10'a günceleme yapabilecekler. Ama bu durum sizi ilgilendirmiyor. Çünkü Windows 8'e geçiş yapmışsınız.
2. Siz Windows 8 güncellemesini bir kere yaptıysanız Windows 8 lisans numarasına kavuşmuş olursunuz. Artık doğrudan final sürümü Windows 8.1.3 kurup lisans numarasını Windows 8 lisans numaranızla değiştirebilirsiniz.
3. Windows 10 çıktığında ilk seferinde güncelleme ile geçiş istenebilir. Şu an için kesin bir bilgi yok. Ama bir kere güncelleme yaptıktan sonra Windows 8'de olduğu gibi temiz kurulum yapabileceksiniz.

Temiz kurulum için gerekli bilgiler forumda mevcut.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı