Çözüldü Format nasıl atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CypIosh

Hectopat
Selam format nasıl atılır? Önceden atmaya çalıştığım zaman Samsung model SSD'yi bozdum o yüzden korkuyorum ama tam olarak nasıl atarım?

Çözüm
Format atarken diski yakamazsınız. Disk zaten bozuktur, bu da formata denk gelmiştir. Format kelimesini kafanızda büyütmeyin. Format diskin silinmesi ve içine Windows denilen işletim sisteminin kopyalanmasıdır.

Bu video rehberle adım adım format atabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilmiyorum ya siz SSD'yi bozuldu sandınız ya da gerçekten çok kullanılmış veya sahte yolladılar.

Hocam ben atmaya çalışıyordum ilk olarak SSD format atma yerinde gözüktü atarken Windows kaynağa erişemedi dedi sonra tekrar format USB'si hazırladım aynısını dedi tekrar denemeye başlarken bu sefer SSD gözükmedi.

Bilmiyorum ya siz SSD'yi bozuldu sandınız ya da gerçekten çok kullanılmış veya sahte yolladılar.

Ne diyorsunuz hocam?

Son düzenleme:
Hocam ben atmaya çalışıyordum ilk olarak SSD format atma yerinde gözüktü atarken Windows kaynağa erişemedi dedi sonra tekrar format USB'si hazırladım aynısını dedi tekrar denemeye başlarken bu sefer SSD gözükmedi.

Ne diyorsunuz hocam?

SSD elinizde olsaydı bir şeyler denerdik ama olmayınca bilemiyorum.

Geri
Yukarı