Format Sonrası Driver Kurulumu

Emre014

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Bu sabah PC'ye format attım ancak internete bağlanamadığım için Driver yükleyemedim. Driverpack 500 MB'lık bir dosya indirdim yeniden başlatıyor ancak bir fark yok. Anakart Foxconn H55 mxv 1.0 kendi sitesini dahi bulamadım. Baya bir eski anakart farkındayım ama sorun nasıl çözülür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverpack sanırım bende indirimiştim bir şeye yaramıyor, ismini ve modelini söylersen yardımcı olabilirim. Ve şuğan Driver dosyası indirebilecek misin link atsam ?

Driverpack sanırım bende indirimiştim bir şeye yaramıyor, ismini ve modelini söylersen yardımcı olabilirim. Ve şuğan Driver dosyası indirebilecek misin link atsam?

Telefona indirir oradan atarım yani WinRAR'ı falan o şekilde attım.
Lan ile bağla Windows10 güncellemelerini yapsın çoğu Driver'i kendi kuracaktıkr.

Lan ile nasıl bağlarım ilk denemem de telefonu bağlayıp denedim USB bağlantısını açtım ama yine algılamadı sürücüler olmadığı için galiba.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı