Format sonrası driver nasıl yüklenmeli?

riseisback

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam;

Az sonra format atacağım fakat bir sorum var. Format sonrası driverları nasıl yüklemeliyim? Driver Booster ile en güncel sürümleri mi, yoksa ''Güncelleştirmeleri denetle'' deyip eski sürümleri mi yüklemeliyim? Birinciyi yapmak kafama daha yatkın geliyor çünkü Update'in otomatik yüklediği NVIDIA driverı sorunlu. Ben de zaten bu sıkıntıdan dolayı format atıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Güncelleştirmeleri denetleyin ve IObit'in çöp yazılımlarını kullanmak gibi bir hata yapmayın.
Hocam o konuda haklısınız fakat nedense herkes bu yöntemi kullanıyor. Ayrıca ben dün güncel sürümleri yükledim sorun çıkmadı aksine PC daha da hızlandı.
İkisini de tavsiye etmiyorum manuel olarak yüklemeniz sizin için daha iyi olacaktır.
Hocam kurulacak başka sistem aygıtlarını ben nereden bilip de kuracağım?

Windows Update'yi ilk önce yap, Aygıt Yöneticisinde ünlem olanları donanım kimlikleri ile bul.

Windows Update'yi ilk önce yap, Aygıt Yöneticisinde ünlem olanları donanım kimlikleri ile bul.
Hocam dedim ya daha önce yaptım fakat ilk önce NVIDIA'nın eski sürümünü yüklüyor. O sürüm de sıkıntılı olduğu için güncel sürüme geçince NVIDIA konusunda sıkıntı yaşıyorum.

Hocam o konuda haklısınız fakat nedense herkes bu yöntemi kullanıyor. Ayrıca ben dün güncel sürümleri yükledim sorun çıkmadı aksine PC daha da hızlandı.
Dostum kesinlikle IOBit'in yazılımlarını kullanma çünkü uzun vadede yanlış driverler yükleyip bilgisayarınızda bazı şeyleri bozabiliyor. Elle kurmak windows update ile kurmak en mantıklısı.

Geri
Yukarı