Lenovo Ideapad 300 format sonrası Driver kurulumu

papagan123

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, format atmaya hazırlanıyorum ancak kafamda bir-iki soru oluştu. Temiz kurulumu yaptıktan sonra, laptopum için gerekli driverleri tek tek internet sitelerinden mi indirmem lazım. Yoksa otomatik algılayıp hepsini yükleyen bir uygulama gibi bir şey var mı? Kendim tek tek indirmek istemiyorum çünkü tam olarak hangi driver kurumları lazım vs. bilmiyorum. Laptobumun markası da Lenovo ideapad 300. Ve internete de kablosuz bağlanıyorum. Wifi için de driver indirmem gerekirse internete bağlanamadan nasıl indireceğim? Şimdiden teşekkürler.

Windows sistemi sorunsuz çalışacak şekilde güncelleyecek.
Bazı sürücülerin güncel sürümlerini kendi sitelerinden yüklemeniz de yarar var.

Windows Update hallediyor onu. Hatta Windows kurulumu bittiğinde otomatik yüklenen sürücülerden ilk sırada ağ sürücüleri yer alır dert etme.
Kurulum bitince yine de Lenovo'nun güncelleme aracıyla tarat. Çünkü Lenovo'nun bazı özel programları (Lenovo Solution Center, Lenovo Vantage, Lenovo Utility gibi) var. Bunlar olmadan FN fonksiyonları bile düzgün çalışamayabiliyor.
Downloads Detail {id} - US

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı