Format sonrası düşük FPS

İnflames1231

Hectopat
Daha fazla  
Dün format attım Driver'leri kurdum CS girdim sıkıntı yok yağ gibi akıyordu sonra gece torrentten Desperados indirdim, oynadım. Bu sabah sıkıntı yok baktım GeForce experince kurulu değil onu da kurdum sonra kapattım PC'yi. Tabi kurduktan sonra ekran kartı güncelleme yaptım açtım bilgisayarı bir yavaşlama hissediliyor. CS'ye girdim 60 FPS alıyorum ama yer yer 40'a düşüyor düşük ayarlarda PC kasıyor gibi neden kaynaklı nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün format attım Driver'leri kurdum CS girdim sıkıntı yok yağ gibi akıyordu sonra gece torrentten Desperados indirdim, oynadım. Bu sabah sıkıntı yok baktım GeForce experince kurulu değil onu da kurdum sonra kapattım PC'yi. Tabi kurduktan sonra ekran kartı güncelleme yaptım açtım bilgisayarı bir yavaşlama hissediliyor. CS'ye girdim 60 FPS alıyorum ama yer yer 40'a düşüyor düşük ayarlarda PC kasıyor gibi neden kaynaklı nasıl çözerim?
Formatmı Attınız Yoksa Sıfırladınızmı

Dün format attım Driver'leri kurdum CS girdim sıkıntı yok yağ gibi akıyordu sonra gece torrentten desperados indirdim, oynadım. Bu sabah sıkıntı yok baktım GeForce experince kurulu değil onu da kurdum sonra kapattım PC'yi. Tabi kurduktan sonra ekran kartı güncelleme yaptım açtım bilgisayarı bir yavaşlama hissediliyor. CS'ye girdim 60 FPS alıyorum ama yer yer 40'a düşüyor düşük ayarlarda PC kasıyor gibi neden kaynaklı nasıl çözerim?

Silip deneyin olmazsa virüs taraması yapın. Sorun çözülmezse temiz kurulum çekin baştan. Daha da torrentten bir şey indirmeyin. Özellikle yeşil butondan indirdiğin her şey virüs.

Sistem geri yükleme yaptım şu an dün gece 11'e torrent yüklemedenki zaman şu an her şey normal ancak GeForce experinceyi sabah kurdum o hala kurulu gösteriyor neden

Geri
Yukarı