Çözüldü Format sonrası ekran donup kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Elias_Kötzz

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16 3200MHz
SSD veya HDD modeli
Kioxia 500GB M2
Ekran kartı
Gtx 1660 S
Anakart
B450 M-K
İşlemci
3500x
Yani her yolu denedim ama olmadı. Tekrar format attım gene olmadı yarım saat sonra videoda ki gibi oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çıldırmaya az kaldı.

Çözüm
Ekran kartında sıkıntı olabilir.

Bende de benzeri vardı ekran donuyordu bozuk noktalar çıkıyordu ve görüntü gidiyordu ama battaniyeye sarınca 2 gün yapmadığı için idare ediyordu.

Hocam sorunu çözdüm HDMI kablosu bozukmuş DP'ye geçince fixlendi. (Sanırım)
Bir de Windows 10 kurup deneyin bence hocam. İşletim sistemi kaynaklı olabilir. İlginç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani her yolu denedim ama olmadı. Tekrar format attım gene olmadı yarım saat sonra videoda ki gibi oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çıldırmaya az kaldı.

Merhaba hocam. Fark etmediniz ama ekran donuk değil. Opera açılırken animasyonu geliyor. Format attığınızı söylediniz. USB'yi taktıktan sonra, format kısmına girin ama Windows'u Yükle butonuna değil sol alttaki bilgisayarınızı onarın kısmına basın. Sonra bana geri dönüş yapın.

Tek çare bu gibi gözüküyor bu yüzden hazırlıyorum diski ama ben Windows 11'e bayağı alıştım bu yüzden bir yolunu bulsak bayağı iyi olur.

Daha önceden böyle bir sıkıntı yok muydu? Yani daha önce Windows 11'i sıkıntısız kullabiliyor muydunuz?

Merhaba hocam. farketmediniz ama ekran donuk değil. Opera açılırken animasyonu geliyor.
Aaa harbiden.

Daha önceden böyle bir sıkıntı yok muydu? Yani daha önce Windows 11'i sıkıntısız kullabiliyor muydunuz?

Evet Steam'ı kurmuş zaten sürücüyü yüklediğini söylüyor ki sürücüden kaynaklandığını düşünüyorum. Eğer bilgisayarı onarın kısmına basabilirse arkadaşı güvenli moda yönlendireceğim.

Merhaba hocam. Fark etmediniz ama ekran donuk değil. Opera açılırken animasyonu geliyor. Format attığınızı söylediniz. USB'yi taktıktan sonra, format kısmına girin ama Windows'u yükle butonuna değil sol alttaki bilgisayarınızı onarın kısmına basın. Sonra bana geri dönüş yapın.

Hocam ekranda hiçbir tepki olmuyor mouse klavye tuşları işlemiyor. Dediğiniz şekilde kurulum içinden onarım denedim fakat onarım başarılı olamadı hatası veriyor.

Evet Steam'ı kurmuş zaten sürücüyü yüklediğini söylüyor ki sürücüden kaynaklandığını düşünüyorum. Eğer bilgisayarı onarın kısmına basabilirse arkadaşı güvenli moda yönlendireceğim.

Hocam güvenli mod seçeneğini nasıl geçeceğiz? ☺️

Hocam ekranda hiçbir tepki olmuyor mouse klavye tuşları işlemiyor. Dediğiniz şekilde kurulum içinden onarım denedim fakat onarım başarılı olamadı hatası veriyor
Şimdi benim demek istediğim şu, format ekranı yani Windows kurulum kısmı. Hani BIOS'tan seçiyoruz. O kısıma girip Bilgisayarımı Onarın'a basınca sizi kurtarma menüsüne atması gerekiyor.

Geri
Yukarı