Format sonrası M.2 SSD'li sistem geç açılıyor

Enespak

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kasanın üstündeki kırmızı ışık kasa açıldıktan yaklaşık 2 dakika sonra yanıp sönmeye başlıyor ve bilgisayar ASUS yazısı ile beraber 2 dakika açılmıyor.
Sisteme format attıktan sonra böyle oldu. Sizce sıkıntı nerede? Yoksa bir daha mı format atmalıyım? Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.
M.2 SSD = SanDisk Ultra 3D 500GB 2400mb-1750mb/s NVMe M.2 SSD.

Vallahi sadece ekran kartını bir de digerlerini driver boobster ile güncelledim.

En büyük hatayı Driver Booster kullanarak yapmışsın. Driver Booster'in yüklediği driverler güncel olmuyor ve sağlıksız. En baştan yüklemen gerek sitesinden ya da tekrar format at.

Güzel bir format rehberi istiyorsan Pckolog format rehberine göz gezdirebilirsin.

En büyük hatayı Driver Booster kullanarak yapmışsın. Driver Booster'in yüklediği driverler güncel olmuyor ve sağlıksız. En baştan yüklemen gerek sitesinden ya da tekrar format atmat at.

Vallahi kendi sitesine baktım bulamadım ve driver boosterda güncelleme yapmadan önce de 2 dakikada çalışıyordu.

SSD'nin yazma-okuma değerleri kaç ve sağlık durumu nedir?

CrystalDiskMark ile yaptım test sonuçlarda sıkıntı yok zaten bilgisayar açıldıktan sonra SSD olması gerektiği gibi çalışıyor sadece bilgisayar geç açılıyor.
SSD'nin driverını nereden güncelleyebilirim biliyor musunuz acaba.

Geri
Yukarı