Format sonrası mavi ekran ve komut dizisi hatası

Lexuryyy

Hectopat
Laptopa format atıp Windows 10 kurdum. Gerekli programları yaptım güncelleştirmeleri yaptım. Bir sıkıntısı yok gibiydi ama kullandıktan bir hafta sonra mavi ekran hatası ve bilgisayar açılınca direk ekrana komut dizisi hatası geliyor. Ne yapmam lazım. Bilgisayar eski olduğundan olabilir mi? Bilgisayarı kurduktan sonra hem Windows hem de Office programları için KMSpico programını kullandım ondan kaynaklı olabilir mi?
Bilgisayar özellikleri:
İşlemci: i7 Q720.
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: AMD Mobility Radeon HD 5000.
HDD: 250GB.
Komut dizisi hatası:

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:

Minidump dosyanı paylaş.

KMSpico'dan yapmış olabilir. Driverları orijinal sitesinden mi indirip de kurdunuz?

Artı -1 Eksi
Laptopa format atıp Windows 10 kurdum. Gerekli programları yaptım güncelleştirmeleri yaptım. Bir sıkıntısı yok gibiydi ama kullandıktan bir hafta sonra mavi ekran hatası ve bilgisayar açılınca direk ekrana komut dizisi hatası geliyor. Ne yapmam lazım. Bilgisayar eski olduğundan olabilir mi? Bilgisayarı kurduktan sonra hem Windows hem de Office programları için KMSpico programını kullandım ondan kaynaklı olabilir mi?
Bilgisayar özellikleri:
İşlemci: i7 Q720.
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: AMD Mobility Radeon HD 5000.
HDD: 250GB.
Komut dizisi hatası:

Eki Görüntüle 819118

Çok normal. En azından bence. Bir süre sonra geçiyor. Ben bu hatalar dizisi yüzünden Microsoft'un uygulamalarını indiremiyordum.

Artı -1 Eksi

Minidump dosyanı paylaş.
Minidump dosyası Minidump.rar
KMSpico'dan yapmış olabilir. Driverları orijinal sitesinden mi indirip de kurdunuz?

Driverları Windows 10 otomatik yüklüyor diye biliyorum. Sadece ekran kartını kendim yükledim kendi sitesinden.

Geri
Yukarı