Format sonrası oyun simgeleri kayboldu

misfit

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı
Dün gece C diskini yedekleyip formatladım. Format sonrası yedekleri geri yükledikten sonra D diskine dokunmama rağmen orada yüklü(Steam) oyunların simgelerinin kaybolduğunu fark ettim. Oyunlar çalşıyor, bir problem yok fakat simgeler gözükmüyor. İnternette varsayılan uygulamalardan. URL'yi "internet tarayıcısı" yapınca düzeleceği yazıyor fakat bende. URL gözükmüyor. Var mıdır çözümünü bilen?

1684084105666-png.png

Yeni kısayol oluşturup deneyin. Konum değiştiği için doğal olarak kısayol da değişiyor.

Yeni kısayol oluşturup deneyin. Konum değiştiği için doğal olarak kısayol da değişiyor.

Yeni kısayol, bütünlük doğrulama gibi yöntemleri denedim fakat sonuç alamadım. C diskinin konumu değişti, D ve E'ye dokunmadım. E diskinde problem yok fakat D diskinin Steam oyunları bu şekilde.

Yeni kısayol, bütünlük doğrulama gibi yöntemleri denedim fakat sonuç alamadım. C diskinin konumu değişti, D ve E'ye dokunmadım. E diskinde problem yok fakat D diskinin Steam oyunları bu şekilde.

Şunu bir dener misin?

Deneyebilirsiniz hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısayollar'ı silin ve o şekilde yeniden kısayol oluşturup deneyin.
Önceki mesajları okusanız keşke hocam.

Şunu bir dener misin?
İşe yaramadı maalesef.

Okudum, fakat ilk olarak kısayolları silip sonra kısayol oluşturmayı denediğinizi belirtmemişsiniz. Keşke belirtseydiniz hocam.
Okusanız belirtildiğini anlardınız. Üstte arkadaş söylemiş zaten yeni kısayol oluşturmayı deneyin diye?
Uzatmanın manası yok yardımcı olamıyorsanız teşekkür ederim yine de.

Deneyebilirsiniz hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu yöntem işe yaramadı fakat bir şey fark ettim. Masaüstü, OneDrive>Masaüstü şeklinde gözüküyor. Bilgisayarı ilk aldığımda da buna benzer bir sorun yaşamıştım fakat nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. OneDrive'ı format sonrası direkt kaldırmıştım, illet bir program zaten sürekli başıma bela oluyor. Yeni masaüstü oluşturarak sanırım çözebilirim problemi ama onu da nasıl yapacağım?

1684092013831.png

Yardımcı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı