Format sonrası oyunların simgeleri beyaz kağıt oldu

hasimsek

Hectopat
Yer
Trabzon
Merhaba, bilgisayarıma daha yeni format attım. Çok oyun olduğu için D diskini silmedim. Oyunları oynayabiliyorum ancak masaüstüne kısayol eklemek istediğimde beyaz kağıt olarak gözüküyor. Nasıl çözebilirim?

Merhaba, bilgisayarıma daha yeni format attım. Çok oyun olduğu için D diskini silmedim. Oyunları oynayabiliyorum ancak masaüstüne kısayol eklemek istediğimde beyaz kağıt olarak gözüküyor. Nasıl çözebilirim?

Oyunun konumuna git, Launcher'in kısayolunu oluştur masaüstüne at, eski kısayolları kullanıyorsan simgesi gitmiş olabilir.

Oyunların simgesinin yolunu tekrar D diski olarak göstermen gerekiyor. Gösterdikten sonra da olmuyorsa (Örn. Fortnite) Epic Games'e girip Masaüstü Kısayol Oluştur'a basarsan simgesi gelir.
1694088837033.png

Oyunlarin oldugu konumdaki .exe leri yeniden shortcut yapip ekrana koyabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı