Format sonrası oyun simgeleri kayboldu

misfit

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı
Dün gece C diskini yedekleyip formatladım. Format sonrası yedekleri geri yükledikten sonra D diskine dokunmama rağmen orada yüklü(Steam) oyunların simgelerinin kaybolduğunu fark ettim. Oyunlar çalşıyor, bir problem yok fakat simgeler gözükmüyor. İnternette varsayılan uygulamalardan. URL'yi "internet tarayıcısı" yapınca düzeleceği yazıyor fakat bende. URL gözükmüyor. Var mıdır çözümünü bilen?

1684084105666-png.png

Yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer arkadaşın attığı konu da bu çözümü içeriyordu. İşe yaramadı maalesef, sorunun masaüstü'nün OneDrive'da olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Fakat yeni masaüstü nasıl oluşturacağım bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
OneDrive içindeki verileri yine OneDrive ile bulabilirsiniz diye biliyorum.

Hiçbiri işe yaramazsa istediğiniz gibi simge yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
OneDrive içindeki verileri yine OneDrive ile bulabilirsiniz diye biliyorum.

Hiçbiri işe yaramazsa istediğiniz gibi simge yapabilirsiniz.
Uğraşırken masaüstü tamamen mahvoldu. Henüz yolun başındayken tekrar format attım, başta kurulum yaparken interneti bağlamadan yaptım. Masaüstü OneDrive'a değil, olması gerektiği gibi Users'ın içerisinde oluştu. Ayrıca ne olur ne olmaz diye diğer 2 diskin de yedeğini taşınabilir HDD'ye alıp onları da formatladım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı