Format sonrası silinen dosyaları geri getirmek?

Daha az dosya transferi yapın kurtarma işlemine dek, sektörler yazıldıkça kurtarılması da aynı seviyede zorlaşır. İyi şanslar.

Tek tek dosya arayacaksan Recuva, yüklü miktarda kaybın varsa Partition Recovery. Bu işlemlerde dikkatli ol ve geçmiş olsun kardeşim. 2TB'a yakın veri kaybettim bende. 2 sefer. 2.'sinden sonra dosya depolamaktan soğudum. Harika koleksiyonlar vardı elimde. Aylarca uğraşsan zor toplarsın. Dikkatsizlikten oluyor hep bunlar.

Tek tek dosya arayacaksan Recuva, yüklü miktarda kaybın varsa Partition Recovery. Bu işlemlerde dikkatli ol ve geçmiş olsun kardeşim. 2TB'a yakın veri kaybettim bende. 2 sefer. 2.'sinden sonra dosya depolamaktan soğudum. Harika koleksiyonlar vardı elimde. Aylarca uğraşsan zor toplarsın. Dikkatsizlikten oluyor hep bunlar.
Yorumunuzu göz önünden kaçırdığım için özürdilerim. Partition Recovery programını değerlendiricem. Teşekkürler.

Recuva sağlamdır. Genelde kurtarır ama eğer disk formatlandıysa, üzerine yazılacağından dosyalar bulunsa bile çok kötü durumda olabilir ya da kurtarılamaz halde olabilir. Diski daha fazla kullanmadan hemen bir yazılım deneyin. Siz diski kullandıkça kurtarma şansınız azalıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı