Kablolu kulak içi IEM kulaklık önerisi

fizikbilmez

Hectopat
Merhaba, şu an kullanmakta olduğum bir kulak içi kablosuz kulaklığım var. Dışarıda kullanmadığım zaman bataryadan ötürü pek bir artısı olduğunu söyleyemem. Bu yüzden bir tane kablolu kulaklık almak istiyorum ve bütçem 1000 TL. IEM bir kulaklık istiyorum, ses kalitesi önemli. Benim bu konuda tek bildiğim şey KZ markası, beni bu konuda bilgilendirseniz ve güzel bir ürün önerirseniz sevinirim. Bu arada asıl amacım şarkı dinlemek ama ek olarak mikrofon da olursa fena olmaz,
Teşekkürler.

Teşekkürler, peki ürünleri güvenilir olarak nerelerden alabilirim, AliExpress'te hangi mağazadan veya hangi siteden? Bir de baktığımda çoğu ürün jack girişli bunları Type-C'ye çevirmem lazım herhangi bir dönüştürücü olur mu? Bir de bütçemi arttırabilirim belki 1500 liraya, o aralıkta ne önerebilirsiniz? @borisyeisar

Teşekkürler, peki ürünleri güvenilir olarak nerelerden alabilirim, AliExpress'te hangi mağazadan veya hangi siteden? Bir de baktığımda çoğu ürün jack girişli bunları Type-C'ye çevirmem lazım herhangi bir dönüştürücü olur mu? Bir de bütçemi arttırabilirim belki 1500 liraya, o aralıkta ne önerebilirsiniz? @borisyeisar

Moondrop CHU II DSP alırsanız kendiliğinden tip C bağlantılı güzel bir kulaklık almış olursunuz. Alternatif olarak önerebilirim.
Amazon'da da satılmakta, AliExpress'de de Moondrop Official Store'dan güvenle satın alabilirsiniz.

Teşekkürler ikinize de şu an bu alttaki modeller bakıyorum ama karar veremedim hala ama büyük ihtimalle Chu 2 DSP alacağım ama DSP'lerde sanırım noise floor olabiliyormuş, jack alıp dönüştürücü ile kullanacaklarımda da böyle bir sorun olur mu? Eartip almak istiyorum sesi iyi kesen sanırım sünger olanlar bu görevi görüyor ama uyumluluğu nasıl anlayacağımı bilmiyorum.
Moondrop chu 2 DSP
Qkz*hbb
Tanchjim One
Simgot ewp 100p
Salnotes Zero 2

@Merdt @borisyeisar alıntılamayı unutmuşum

jack alıp dönüştürücü ile kullanacaklarımda da böyle bir sorun olur mu?

USB-to-jack ürün kullanacaksanız bu da bir DSP oluyor zaten. Sadece
Ben listedeki diğer ürünleri bilmediğimden yorum yapıp yanlış yönlendirmek istemem. Ama iki iki yazıp sonuna reddit eklerseniz kafa kafaya kıyaslayan kullanıcılar bulursunuz.
Reddit kulaklıklar için çok iyi bir kaynak bence.

Geri
Yukarı