Format sonrası Steam yavaş çalışıyor

Savaş bbnk

Centipat
Arkadaşlar merhaba ben Windows 10 kullanıyorum formattan önce LOL istemcim çok hızlı çalışıtken formattan sonra çok yavaş çalışıyor. Ayrıca bazı uygulamalar uyumluluk hatası veriyor Steam vs Steam'in sitesinden denedim uyumluluk sorununu gidermeye olmadı ve eskiden CS GO gibi oyunlar 3-4 saniyede açılırken şu an 7-11 saniyede açılıyor ve dediğim gibi istemci yavaşladı. Nedenini bilmiyorum arkadaşlardan birine tıkladığımda daha yavaş açılıyor. Onun harici FPS'de bir sıkıntım yok ama sanki biraz daha yavaş çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücülerinizin tamamını güncelleyin. Eğer bilgisayarınızda birden fazla depolama aygıtı varsa SSD yerine HDD'ye Windows kurulumu yapmış olabilirsiniz belki.

Arkadaşlar Steam o kadar yavaş olmasada formattan sonra biraz yavaşlamış durumda.
Özellikle kapatırken bir garip kapanıp yok mu bana yardım edebilecek birisi.
Not: Formattan sonra oldu.
Not2: Driver'ları güncel.

Windows ayarlarından yaptım, sıfırla deyip. Dışkıda temizledim ondan sonra ne olduysa oldu PC bir agır çalışmaya basladı.

Sıkıntı mı video ile atabilirim de nereden atabilirim videoyu?
Evet. Anlamıştım. Windows ayarlarından sıfırlayınca sebebini bilmediğim bir şekilde bilgisayar yavaşlıyor. Tek çözüm temiz kurulum. USB ile tekrar yükle Windows'u. Sonra ilk alındığı gün gibi hızlı olur.

Kendi sitesinden indirebilirsin. İndirdikten sonra bir USB'ye kurman gerekli.

Herhangi bir sıkıntı olmaz değil mi? Yükledikten sonra diske falan bir şey olmaz değil mi?
Ya da mavi ekran falan falan vermez değil mi? Ben tam bilmiyorum profesyonel birine yaptırayım diyeceğim bilgisayarcılara da götürmeye korkuyorum. Kimisi eski Driver falan yüklüyor kimisi sistemi crackliyor öyle de öyle.
Bu arada Windows'u aktifleştirmeden de çalıştırabilirim değil mi?

Kendi sitesinden indirebilirsin. İndirdikten sonra bir USB'ye kurman gerekli.

Dostum kapanırken böyle görüntüsü gide gide kapanıyor.

Geri
Yukarı