Format sonrası Windows 8.1'de internet sorunu

adige19

Femtopat
Daha fazla  
Windows 10'dan 8'e döndüm ve internet hiçbir şekilde yok. Bütün her şeyi denedim, bütün videoları ama olmadı. İnternet driveri attım telefondan, her siteden indirdim, her şeyi denedim, kurdum. Yok, bağlantı yok hatası veriyor Wi-Fi'a tıkladığımda.
Wi-Fi sürücüsünün adı;
PCI/VEN_10EC&DEV_8168&REV_10
Ethernet istiyor ve bende yok. Takamam da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'dan 8'e döndüm ve internet hiçbir şekilde yok. Bütün her şeyi denedim, bütün videoları ama olmadı. İnternet driveri attım telefondan, her siteden indirdim, her şeyi denedim, kurdum. Yok, bağlantı yok hatası veriyor Wi-Fi'a tıkladığımda.
Wi-Fi sürücüsünün adı;
PCI/VEN_10EC&DEV_8168&REV_10
Ethernet istiyor ve bende yok. Takamam da.
Sorun çözülene kadar telefonunu bilgisayara bağlayıp telefonun ayarlarından bağlantı paylaşımına girip usb tethering özelliğini açabilirsin.

İndirdim ama nasıl kuracağım?
1646555787895.png

İndirdim ama nasıl kuracağım? Eki Görüntüle 1323948
Aygıt yöneticisine girip sıkıntılı cihaza sağ tıklayıp özelliklere basın, sürücü sekmesine girip sürücüyü güncelleştire basın, bilgisayarımdaki sürücülere göz ata basın, göz at butonuna basıp sürücüyü kurduğunuz klasörü seçin ve ilerleyin.

Aygıt yöneticisine girip sıkıntılı cihaza sağ tıklayıp özelliklere basın, sürücü sekmesine girip sürücüyü güncelleştire basın, bilgisayarımdaki sürücülere göz ata basın, göz at butonuna basıp sürücüyü kurduğunuz klasörü seçin ve ilerleyin.
Denedim olmadı Windows 11 geçtim.

Geri
Yukarı