Çözüldü Formattan sonra hoparlörden ses cızırtılı geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sevmicenk

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarı formatladım ve formattan sonra ses seviyesi çok düşükteyken bile çok fazla ve cızırtılı ses gelmeye başladı. Aygıt Yöneticisi'nden kaldırmayı, ekran kartı driverını güncellemeyi denedim ama düzelmedi.

Çözüm
Windows 10 ve 64Bit bir cihazınız olduğunu tahmin ederek buraya tıklamanızı istiyorum. İndirme tamamlanınca arşivi masaüstüne çıkartın. İçerisindeki "RtlUpd64.exe" kurulum dosyasını çalıştırıp kurulum aşamalarını gerçekleştirin ve kurulum bittiğinde cihazı yeniden başlatın.

"Cihazın Donanım Kimliğini Öğrenmek" başlığı altında yazan anlatıyı takip ederek Aygıt Yöneticisindeki ses cihazlarının hepsinin donanım kimliklerini atabilir misin?

1678649210412.png

1678649231383.png

1678649253645.png

"Cihazın Donanım Kimliğini Öğrenmek" başlığı altında yazan anlatıyı takip ederek Aygıt Yöneticisindeki ses cihazlarının hepsinin donanım kimliklerini atabilir misin?
İntel(R) için ses
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_8086&DEV_2809&SUBSYS_80860101&REV_1000
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_8086&DEV_2809&SUBSYS_80860101

Realtek High Definition Audio Özellikleri
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0899&SUBSYS_146211AC&REV_1000
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0899&SUBSYS_146211AC

Hoparlör (Realtek High Definition Audio) Özellikleri
MMDEVAPI\AudioEndpoints

Windows 10 ve 64Bit bir cihazınız olduğunu tahmin ederek buraya tıklamanızı istiyorum. İndirme tamamlanınca arşivi masaüstüne çıkartın. İçerisindeki "RtlUpd64.exe" kurulum dosyasını çalıştırıp kurulum aşamalarını gerçekleştirin ve kurulum bittiğinde cihazı yeniden başlatın.

Çözüm
Windows 10 ve 64 Bit bir cihazınız olduğunu tahmin ederek buraya tıklamanızı istiyorum. İndirme tamamlanınca arşivi masaüstüne çıkartın. İçerisindeki "RtlUpd64.exe" kurulum dosyasını çalıştırıp kurulum aşamalarını gerçekleştirin ve kurulum bittiğinde cihazı yeniden başlatın.

Deniyorum. Geri dönüt sağlayacağım.

Windows 10 ve 64 Bit bir cihazınız olduğunu tahmin ederek buraya tıklamanızı istiyorum. İndirme tamamlanınca arşivi masaüstüne çıkartın. İçerisindeki "RtlUpd64.exe" kurulum dosyasını çalıştırıp kurulum aşamalarını gerçekleştirin ve kurulum bittiğinde cihazı yeniden başlatın.

Hocam bilgisayarınızda değişiklik yapmasına izin veriyor musunuz bölümüne evet dedikten sonra kuruluma dair herhangi bir pencere açılmıyor.

Deniyorum. Geri dönüt sağlayacağım.

Hocam bilgisayarınızda değişiklik yapmasına izin veriyor musunuz bölümüne evet dedikten sonra kuruluma dair herhangi bir pencere açılmıyor.

Hocam evet demem yeterliymiş sorunum düzeldi çok teşekkür ederim. Kendine iyi bak. <3

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı