Formattan sonra klavye ve mouse çalışmıyor

Yer
Karabük
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sisteme yeni format attım driver ve programları yükledim sonra reset attım. Sonra oyunları indirdim ve bilgisayarı kapattım bu arada Windows güncellemeyi indirdi ve kurdu.

Ertesi gün bilgisayarı açtığımda şifre girme kısmında klavye ve mouse çalışmıyordu (üzerinde ki ışıklarda yanmıyor) ama BIOS'da çalışıyor. Sorun nedir?

Ekleme: Sıfırla, onar yazan yerde de klavye ve mouse çalışıyor ama güvenli modda F1'den F9'a kadar seçim yaptığımız yerde klavye ve mouse çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba aygıt yöneticisinden klavye ve mouse'nın driver'ını kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi?

Merhaba aygıt yöneticisinden klavye ve mouse'nın driver'ını kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi?
Şifre girme kısmında çalışmıyor bu yüzden şifreyi girip deniyemedim ayrıca güvenli moda alırken F1 den F9 a kadar seçim yaptığımız yerde de çalışmıyor

Shift tuşuna basılı tutarak Bilgisayarınızı başlatın o şekilde güvenli moda alın.

Hayır Bilgisayar açık iken Shıft tuşuna basılı tutun ve yeniden başlatın mavi ekran gelene kadar tuştan parmağınızı çekmeyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı