Formattan sonra neler yapılmalı?

Kutay Esmez

Hectopat
Daha fazla  
ASUS Maximus VIII Ranger.
Intel i3 7100.
RX 550.
Temel bileşenler bunlar yaklaşık yarım saat sonra format atacağım. Format attıktan sonra hangi sürücüleri yüklemem gerekli linkleriyle beraber atabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücüsünü elle kurun, sonra Windows Update'den güncellemeleri denetleyin. Windows Update genelde gerekli sürücüleri kurar.

@Amogaçi hocam konuyla alakasız ama mesajın altında "zayıfa acımak doğaya ihanettir. " yazıyor neden merak ettim.
@Amogaçi hocam konuyla alakasız ama mesajın altında "zayıfa acımak doğaya ihanettir. " yazıyor neden merak ettim.

Pardon@drqu1n bu hocamin altinda yaziyor.

@surafu

Adrenalin 22.3.1 Recommended (WHQL) sürümünü indirmem daha iyi mi olur yoksa en son sürümü mü indireyim ekran kartının?
1651263463475.png

@surafu

İmzamı öyle ayarladığım için yazıyor.
Adrenalin 22.3.1 Recommended (WHQL) sürümünü indirmem daha iyi mi olur yoksa en son sürümü mü indireyim ekran kartının?Eki Görüntüle 1373646

Ben WHQL kullanıyorum sana da öneririm ama tercih senindir.

Yeni konular

Geri
Yukarı