Formattan sonra oyunlar 10FPS çalışıyor

fameN

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller, bilgisayarımı formatladım ama önceden 120 FPS aldığım oyunlar format işleminden sonra 10 FPS yukarısını görmüyor forumlarda bayağı baktım ama bir cevap bulamadım, yardımcı olabilecek bir kişi varsa çok sevinirim.
940M
i7 5500.

Orijinal sistem kullanıyorsun. Sana tavsiyem update'i etkinleştirmeyi başaramadıysan bir daha format atman. Genelde FPS düşüşleri format'tan sonra sürücüler yüzünden oluyor çünkü benimde başıma gelmişti format'tan sonra Minecraft'ı normalde format'tan önce 60 FPS ile oynarken format'tan sonra 5 FPS ile oynamaya başlamıştım sonra ekran kartı sürücüsünü kaldırıp yeniden yükleyince düzelmişti.
hocam rica etsem detaylı şekilde nasıl ekran kartı sürücümü kaldırıp yükleyeceğimi anlatabilir misin

Tabi ki de. Öncelikle Guru3D diye bir uygulama var onu indiriyorsun linkini bırakacağım onunla ekran kartı sürücüsünü sileceksin ama güvenli moda girip sil ondan sonra ise ekran kartın ne ise onun sitesine girip ekran kartı sürücüsünü indireceksin ve kuracaksın bu kadar.

Aygıt Yöneticisi surucuyu kaldir deyin.
Dediğin işlem kalıntı bırakıyor sistemde.

Tabii ki de. Öncelikle guru3D diye bir uygulama var onu indiriyorsun linkini bırakacağım onunla ekran kartı sürücüsünü sileceksin ama güvenli moda girip sil ondan sonra ise ekran kartın ne ise onun sitesine girip ekran kartı sürücüsünü indireceksin ve kuracaksın bu kadar.

Pardon hocam yanlış anlamisim ben.

Tabi ki de. Öncelikle Guru3D diye bir uygulama var onu indiriyorsun linkini bırakacağım onunla ekran kartı sürücüsünü sileceksin ama güvenli moda girip sil ondan sonra ise ekran kartın ne ise onun sitesine girip ekran kartı sürücüsünü indireceksin ve kuracaksın bu kadar.

Dediğin işlem kalıntı bırakıyor sistemde.
hocam guru3d sitesinde indirme yeri hariç her yeri gördüm rica etsem tam indirme ekranının linkini atma imkanınız var mı kusura bakmayın fazla anlamam bilgisayardan yoruyorum ama

hocam guru3d sitesinde indirme yeri hariç her yeri gördüm rica etsem tam indirme ekranının linkini atma imkanınız var mı kusura bakmayın fazla anlamam bilgisayardan yoruyorum ama
Alın hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı