Formattan sonra oyunlar silinmedi

Melih_1903

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm, arkadaşlar. Ben PC'me format attım, Steam vs. her şey silindi ama SSD'mde Rust ve PUBG hala duruyor ve onları silemiyorum. Steam'ı yükledim, oradan da silinmiyor. Orada yükle olarak çıkıyor ve oyunlar Steam'sız da açılabiliyor. Ben bunları nasıl silebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows içinden sıfırla dediyseniz normal. Öyle yaptıysanız USB'den format atın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamünaleyküm, arkadaşlar. Ben PC'me format attım, Steam vs. her şey silindi ama SSD'mde Rust ve PUBG hala duruyor ve onları silemiyorum. Steam'ı yükledim, oradan da silinmiyor. Orada yükle olarak çıkıyor ve oyunlar Steam'sız da açılabiliyor. Ben bunları nasıl silebilirim?
Büyük ihtimalle format değil, sıfırlama yapmışsınız. Doğru şekilde format attıysanız, oyunların bulunduğu diski biçimlendirme(temizleme)yi unutmuş olabilirsiniz.

Diskler C ve D olarak ikiye ayrıldıysa sadece C'ye atmışsınızdır o yüzden. Diski temizlemeden format atarsanız C diskinin tüm dosyalarını kopyalayıp windows.old klasörüne atar. Eğer old klasöründe değilse ilk dediğim geçerli.

Oyunu C'den başka bir diske kurubilmişsinizdir ve format esnasında, sadece C silip ilerlemişsinizdir.

-Onun dışında sıfırlama işlemide aynı şekilde sadece C gider.

Ve kesinlikle sıfırlama yapmayın, sıfırlama tüm Windows klasörlerini bırakır ve onun dışında tüm her şeyi siler.
Ve ondan sonra yeni oturum açıp, format diye kakalar.
-Sıfırlama işleminden sonra hala güç modları kalıyor, gerisini siz düşünün.
-Mutlaka komple format atın. Yani yeni windows yükleyin

Yeni konular

Geri
Yukarı