Formattan sonra performans düşüşü

ffirateren

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim elimde ASUS ROG STRIX 1660 Ti var. Bilgisayarıma format atmadan önce ekran kartım FurMark 1080P testinde ortalama 105 FPS alıyor idi. Ama formattan sonra bu değer 80'e düştü ve aynı zamanda RGB'leri yanmamaya başladı, ne yapmam gerek bir bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim şimdiden.

Sistemim
Ryzen 5 3600X
ASUS ROG STRIX B450 F
2x8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet tüm driverleri güncelledim chipset olsun NVIDIA olsun yükledim Update'leri tamamladım.

Peki güç seneçeklerinden performans moduna ve ekran kartı sürücülerinizden de aynı şekil de performans ayarlamarını yaptınız mı? Ayrıca Windows 10'da gereksiz çok arka plan da çalışan programlar var gizlilik ayarlardan kapatabilirsiniz.

Peki güç seneçeklerinden performans moduna ve ekran kartı sürücülerinizden de aynı şekil de performans ayarlamarını yaptınız mı? Ayrıca Windows 10'da gereksiz çok arka plan da çalışan programlar var gizlilik ayarlardan kapatabilirsiniz.
evet bilgisayar amd ryzen performans modunda aynı zamanda asusun kendi ekran kartı programını yükledim oc moda bile aldım amma velakin 80 i geçmiyor 105 ten 80 e nasıl inebilir aklım almıyor

Geri
Yukarı