Formula 1 için direksiyon önerisi

Dostum bizzat G29 kullanıyorum F1 2021'de, açıkçası bütçen varsa öneririm. Ben sadece F1 oynayacağım diyorsan 360 derece dönebilen bir direksiyon yeterli olacaktır, bunun için 900 derece direksiyonlara bak. Sana tavsiyem Fanatec olurdu ancak hem ülkemizde pahalı, ve 2. el istemişsin. Eğer farklı oyunlarda oynarım diyorsan G29 işini baya görecektir. Ama ben ucuz bir şey istiyorum dersen V900-S bakabilirsin veya G27 bakabilirsin. Yani tavsiyem FFB olacak bir şey almandır. FFB olmadıkça virajlarda ki hassasiyeti almadığın zaman hem gerçekçilik olmuyor hem de zaman zaman arkadan hasar aldığını anlamadığın oluyor veya Traction Control'e yakalandığını anlamadığın oluyor. Ayrıca G29 fiyatına göre çok iyi bir direksiyondur, FFB açısından Assetto Corsa'da fullediğinde bileğini acıtacak derece de oluyor, dişli sistemden dolayı çok ses çıkartıyor zaman zaman ama fullemezsen hiç bir sıkıntı çıkmaz.

Son düzenleme:
Herkese yorumları için teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi değerlediricem iyi şeyler çıkıcağına eminim <3
logitech DFGT'yi önerirmisiniz? 900 derece ve Force Feedback'e sahip

Son düzenleme:
Herkese yorumları için teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi değerlediricem iyi şeyler çıkıcağına eminim <3
logitech DFGT'yi önerirmisiniz? 900 derece ve Force Feedback'e sahip

Evet, T300'den önceki direksiyonumdu. Kendisi fiyatına göre iyi ancak F1 için yazılım sorunu var pek uyumlu değil ve fiyatından ötürü hissiyatı pek iyi değil. 1000TL bütçe dahilinde en iyi direksiyonlardan biri sonraki bütçelerde T150, G27 vs. geliyor.

Geri
Yukarı