Forspoken, AMD FSR 3 ve Daha Fazlası İçin Destek Ekleyen Sürüm Güncelleme Yaması 1.22'yi Aldı

@ZwiReK, şimdi ikimiz aynı taraftayız. Önce bunda anlaşalım. Benim işlemcim de ekran kartım da AMD. Zamanında öneri ve fikir alırken çoğu kişi AMD alınmaz diyordu. Onların aksine gittim, AMD sistem satın aldım ve parasına göre çok uygun sistem dizdim. NVIDIA odaklı gitseydim cebimden 5-10 bin TL daha fazla çıkacaktı. Her oyunu sorun yaşamadan oynayabiliyorum.

@ZwiReK, şimdi ikimiz aynı taraftayız. Önce bunda anlaşalım. Benim işlemcim de ekran kartım da AMD. Zamanında öneri ve fikir alırken çoğu kişi AMD alınmaz diyordu. Onların aksine gittim, AMD sistem satın aldım ve parasına göre çok uygun sistem dizdim. NVIDIA odaklı gitseydim cebimden 5-10 bin TL daha fazla çıkacaktı. Her oyunu sorun yaşamadan oynayabiliyorum.

Bu özellik RTX 40 serisi ekran kartın'da donanım koyularak yapıldıysa. AMD bunu yazılım ile yaptı ve emek var geç çıkması normal. NE oldu 10 FPS bile vermez diyorlardı. PC durduğu yerden 90 FPS aldı yahu daha ne.

Aynı performansı CP2077 ve Starfield'da bekliyoruz.

Açık kaynak kodu yayınlarnırsa 1 hafta için'de gelir.

@ZwiReK, milletimizde marka takıntılığı var. İsminde AMD değil de NVIDIA yazsaydı millet öve öve bitiremezdi. AMD yazdığı için de kötülemekle uğraşıyorlar. AMD'nin hatası yok demiyorum, onun da hatası var ancak iki firma da babamızın oğlunun firması değil. Hangisi daha uygun ve performanslıysa onu satın almamız gerekiyor.

AMD güzel de son konumdaki sorunumu çözemedim. 😟

@ZwiReK, milletimizde marka takıntılığı var. İsminde AMD değil de NVIDIA yazsaydı millet öve öve bitiremezdi. AMD yazdığı için de kötülemekle uğraşıyorlar. AMD'nin hatası yok demiyorum, onun da hatası var ancak iki firma da babamızın oğlunun firması değil. Hangisi daha uygun ve performanslıysa onu satın almamız gerekiyor.

Firma marka ile değil, Model ile karşılaştırılır.

Bu özellik RTX 40 serisi ekran kartın'da donanım koyularak yapıldıysa. AMD bunu yazılım ile yaptı ve emek var geç çıkması normal. NE oldu 10 FPS bile vermez diyorlardı. PC durduğu yerden 90 FPS aldı yahu daha ne.

Açık kaynak kodu yayınlarnırsa 1 hafta için'de gelir.

Benim için forspoken olan mahalle oyunu değil CP2077, Starfield gibi oyunlar önemli. Bunların testlerini göreyim de ona göre düşüneyim. Alıcı biziz ne de olsa. AMD şaşırtmadı beni bu konuda. Tırsmışlar gibi geldi bana.

@ZwiReK, işte bu fanboylar onu yapmıyor. Mesela RX 6600, RTX 3060'a göre daha ucuz ve performanslı fakat RX 6600 sırf AMD'nin diye birçok kişi RTX 3060'ın 8 GB'lık versiyonundan daha kötü diyor. 12 GB'lik olanı RX 6600'dan daha iyi de ona o parayı verene kadar gidip RTX 4000 serisi satın alınabilir. Bunlara ne deseniz boş o yüzden. FSR 3, RX 6000 serisine gelirse RX 6000 serisinin satışının tavan yapacağını düşünüyorum.

Benim için forspoken olan mahalle oyunu değil CP2077, Starfield gibi oyunlar önemli. Bunların testlerini göreyim de ona göre düşüneyim. Alıcı biziz ne de olsa. AMD şaşırtmadı beni bu konuda. Tırsmışlar gibi geldi bana.

Bence yanlış düşünüyorsun neden?

Forsporken oyunu fazla Bilinmese'de mario gibi grafikleri yok. Gene hoş bir grafikleri var

Bunda 2-3 kat FPS alıyorsa diğerlerin'de olmamasına imkan dahili yoktur.

Bunun için çıktı zaten bu teknoloji.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Eğer starfiled ve CP77 2kat FPS alırsa insanlar. Olay kapanmıştır.

Görüntü bu oyun gibi olacak ama net ve değişmeyen.

Bunda 2-3 kat FPS alıyorsa diğerlerin'de olmamasına imkan dahili yoktur.

Forspoken gibi bir oyun mu önemli sence oyuncular için yoksa CP2077, Starfield gibi oyunlar mı önemli? Bana göre CP2077 ve Starfield. Benim demek istediğim büyük oyunlara neden açılmadılar da mahalle oyununa açıldılar. Ayrıca bu oyunun grafikleri beni çok tatmin etmedi bu yüzden dolayı CP2077, Starfield gibi oyunlarda DLSS 3.0'a yakın FPS'ler vereceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı