Forspoken, FSR 3 ve Frame Generation On vs Off

2 oyun için çıktı bugün Forspoken ve Immortal of aveum bu Oyunlar'da herkes FSR 3 açabiliyor.

Şimdi'de AMD RX 7000 serisi için Frame Generation getirdik diyor.

@FakirSincap Yeminle bu iş'de bir iş olduğunu biliyordum ama demek'ki buymuş.

Ne? Yani Frame Generation Sadece 7XXX serisi icin miymis? DLSS3'un sadece 4xxx serisine geldigini duyup dalga gecen AMD'ciler utanir mi bilmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani başlangıçta 7000 serisine öncelik vereceklerini söyleseler laf etmem

Bildiğin kandırmak oluyor. Başka bir şey değil.

Başta deseler boynum kıldan ince.

Ne? Yani Frame Generation Sadece 7XXX serisi icin miymis? DLSS3'un sadece 4xxx serisine geldigini duyup dalga gecen AMD'ciler utanir mi bilmem.

Tam olarak şu an bir şey belli değil. Sürücü bazlı. İleri'De 6000 serisine gelebilir denilmişti

Yani rx 7000 serisi sürücü odaklı gidecek. FSR 3 destekli oyunları'da oyun kendisi destek verecek keyfine bağlı

(Bunlar varsayım ama )

Bildiğin kandırmak oluyor. Başka bir şey değil.

Başta deseler boynum kıldan ince.

Tam olarak şu an bir şey belli değil. Sürücü bazlı. İleri'De 6000 serisine gelebilir denilmişti

Yani rx 7000 serisi sürücü odaklı gidecek. FSR 3 destekli oyunları'da oyun kendisi destek verecek keyfine bağlı

(Bunlar varsayım ama )
Ya DLSS 3 bundan cok daha once ciktigi halde daha dogru duzgun cogu oyunda yok FG. AMD hangi kafayla tum oyunlara gelicek demis. Ustune 5700'de calistiricaz diyip ustune suanlik sadece 7000 serisinde calistirmak nasil bir kazik? AMD eger 5700 vaatini yerine getirmeyip sadece 7xxx serisine FG gelirse ekran kartinda tamamen biter diye dusunuyorum. Driver Sorunlarindan bahsetmedim bile gene habire insanlar sorun yasiyor forumda konu dolu. FSR 3'de 2'nin goruntusunu az daha iyilestirip 7xxx serisinin altina verirlerse sasirmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı