Fortnite BattlEye yüzünden maçtan çıkarıldın hatası

Wozpratkos

Centipat
Arkadaşlar Fortnite'ı indirdim ve ilk 2 gün sorun olmadı sonra Rainbow'u indirdim Rainbow'da hata aldıktan sonra Fortnite'da da aynı şey olmaya başladı anlamadığım şekilde.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-09 104726.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-09 104726.png
    910,1 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Ban yediğinizi söylemeleri de çok garip. Ki zaten bu tip banlar geri açılma ihtimali olan banlar. R6'nın BattlEye bir ara bir sürü insanı banlamıştı 3. parti yazılım var diye açmışlardı sonra.

Ban yediğinizi söylemeleri de çok garip. Ki zaten bu tip banlar geri açılma ihtimali olan banlar. R6'nın BattlEye bir ara bir sürü insanı banlamıştı 3. parti yazılım var diye açmışlardı sonra.
şuan birde anti virüs programı olarak eseti kullanıyorum

Çok kaybınız olmayacaksa denemenizde fayda var.
tek sıkıntım oyunları tekrar indirmek oda bu hafta içinde hallolur ya çok teşekkür ederim şimdi bilgisayara format atacağım eğer çözülmezse tekrar yazarım iyi günler

Dediğim gibi bu BattlEye kim bilir neyi kafasına taktı o da malum. Mouse uygulamalarına bile ban attığı oluyor.
hocam konu dışı ama windowsu bulut indirmek dahamı güvenilir

Tek sıkıntım oyunları tekrar indirmek oda bu hafta içinde hallolur ya çok teşekkür ederim şimdi bilgisayara format atacağım eğer çözülmezse tekrar yazarım iyi günler.

Hocam konu dışı ama Windows'u bulut indirmek daha mı güvenilir?

Ben direk kendi sitesinden indiriyorum. Hiç güvenlikle ilgili bir şey olur mu diye bakmadım açıkçası. Nasıl olsa yapmak istediklerinde yapıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı