Epic Games Fortnite hesabı satın almak güvenli mi?

codfanıyım

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam ben Epic Games hesabı satın alacagım Fortnite hesabı.
İçindeki skinlere göre çok uygun 500 TL adam mail adresiyle veriyor fakat mail adresi rambler.ru, yani Rus maili.
Ben gene de maili degistirebiliyorum, çalıntı olma ihtimalı falan var mı bir sıkıntı cıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ".ru" ile biten çoğu mail servisi sağlayıcısında açık var. Bu tarz hesapların hepsi ".ru" uzantılı maile sahip oluyorlar. Kolaylıkla ele geçirilebilmesinden kaynaklı. Özellikle de Fortnite hesabı satın almanızı önermem. Epic Games hesaplarını kolaylıkla ilk mail ile alabiliyorlar.

rambler.ru güvenlik sorusuyla çok kolay geri alınabiliyor Fortnite hesapların yarısı çalıntı oluyor genellikle.
yok hesabı kendi mail adresimin üstüne yapacam ama

Bu ".ru" ile biten çoğu mail servisi sağlayıcısında açık var. Bu tarz hesapların hepsi ".ru" uzantılı maile sahip oluyorlar. Kolaylıkla ele geçirilebilmesinden kaynaklı. Özellikle de Fortnite hesabı satın almanızı önermem. Epic Games hesaplarını kolaylıkla ilk mail ile alabiliyorlar.
hesabı kendi mailimin üstüne yapacam

aga ama ru maille verecek adam ben hesabı kendi mailimin üstüne yapacam

Son düzenleme:
Fark etmiyor ilk mail onda olduğu sürece istediği zaman geri alabilir.
peki ben hesapta kredi kartımla v papel falan alsam hesap bi sekilde çalındıgında destek talebi acsam hesabımda kullandıgım kredi kartını falan söylesem işe yararmı steamda varya öyle bi sistem

aga senin 3 sene sonra calınan epic games hesabının mailini sen degistirmişmydin yoksa rambler olarakmı kullanıyordun
Benim hesabım hiç çalınmadı çünkü hiç satın almadım hesap. Epic Games hesapları aynı Steam gibi kolaylıkla alınabiliyor geri. Bu platformlar zaten hesap satışlarını yasak olarak geçiriyor politikalarında. Olan size olur, ben almanızı önermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı