Fortnite için hazır sistem önerisi

Bütçe
Yok

M.Tuna

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben özellikle Fortnite oynamak için bir PC toplamak istiyorum. Fakat hazır sistem bir şey de düşünüyorum. Fortnite için 16 GB RAM ve SSD gerekiyor ve düzgün bir ekran kartı. Bu maddeler sonucu neler önerebilirsiniz hazır PC olarak? İşletim sistemi Intel düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler. Bütçe yok

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir noktada hata yapıyorsun, Fortnite'da End Game denilen mevzudan haberdarsındır. O olayda işlemcini yiyor oyun. İyi bir işlemci tercih etmeni tavsiye ederim, R5 3600 işini oldukça iyi görür.

Merhaba ben özellikle Fortnite oynamak için bir PC toplamak istiyorum. Fakat hazır sistem bir şey de düşünüyorum. Fortnite için 16 GB RAM ve SSD gerekiyor ve düzgün bir ekran kartı. Bu maddeler sonucu neler önerebilirsiniz hazır PC olarak? İşletim sistemi Intel düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler. Bütçe yok
Birincisi bütçe belirtmezseniz ultra güçlü sistemler önerilir. İkinci olarak işletim sistemi Windows ya da iOS olur ve bunların da kendi sürümleri olur. Bulabileceğiniz en ucuz sistem ; Aquarius 3T10-SDN | Game Garaj

Merhaba ben özellikle Fortnite oynamak için bir PC toplamak istiyorum. Fakat hazır sistem bir şey de düşünüyorum. Fortnite için 16 GB RAM ve SSD gerekiyor ve düzgün bir ekran kartı. Bu maddeler sonucu neler önerebilirsiniz hazır PC olarak? İşletim sistemi Intel düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler. Bütçe yok.

Hayır 8 GB ve 500 GB SSD sana yeter. 1650 alsanda yeter. Güçlü güç kaynağınada gerek yok. Technopat'ın ya da donanım arşivinin hazır sistemlerine bakabilirsin. Intel işletim sistemi değil. İşlemci. Ayrıca alıcaksan bütçen azsa. Bu günün şartlarına göre R3 3100 olabilir. Ekonomik olarak seni düşünerek diyorum. Yoksa hafif sıkıntı yapabilir.

Hayır 8 GB ve 500 GB SSD sana yeter. 1650 alsanda yeter. Güçlü güç kaynağınada gerek yok. Technopat'ın ya da donanım arşivinin hazır sistemlerine bakabilirsin. Intel işletim sistemi değil. İşlemci. Ayrıca alıcaksan bütçen azsa. Bu günün şartlarına göre R3 3100 olabilir. Ekonomik olarak seni düşünerek diyorum. Yoksa hafif sıkıntı yapabilir.
Teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı