Fortnite Modlanmış APK Ban Yedirtir Mi?

FurkanKutlu

Kilopat
Kuzenimin telefonu Fortnite desteklemediği için bu sitedeki APK’dan giriyor. Beraber oynayacaz ama ban yemekten korkuyorum. Onun ya da benim hesabımın ban yeme ihtimali var mı?

Dostum adamlar buna izin verecek olsalardı direkt onunda marketine eklerlerdi. İçinde bir hile varsa kesin o ban yer. Sen ban yemezsin sen de kullanmadığın sürece.

Kuzenimin telefonu Fortnite desteklemediği için bu sitedeki APK’dan giriyor. Beraber oynayacaz ama ban yemekten korkuyorum. Onun ya da benim hesabımın ban yeme ihtimali var mı?

Hayır Yok ban yemezsiniz.Fakat APK indirmeye gerek yok ki.Epic Games'in sitesinden resmi olarak indirin daha mantıklı.Zaten Attığınız linkten oyunu indirebiliyorsanız Epic Games'in sitesindende indirebilirsiniz.(Modlanmış Derken neyi kastediyorsunu?)

Hile değil sadece desteklenmeyen telefondan girmek için kullanıyor. Ama Epic Games oyun dosyaları değiştirilmiş diye hile diye algilayabilir ve beni de hileyle takım olmaktan banlayabilir diye korkuyorum o kadar para yatırdım.

Hayır Yok ban yemezsiniz.Fakat APK indirmeye gerek yok ki.Epic Games'in sitesinden resmi olarak indirin daha mantıklı.Zaten Attığınız linkten oyunu indirebiliyorsanız Epic Games'in sitesindende indirebilirsiniz.
Doğru ama desteklemiyor diyor ( orjinal sitede ) bunun için yüklüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı