APK Oyun Telefona Zarar Verir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Anakin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben Androidoyunclub'dan Minecraft'ı APK olarak indirip oynarsam telefonum zarar görür mü? Telefonum Samsung Galaxy J4.

İçerisinde artniyetli bir yazılım gömülmüş olabilir, siz yüklerken oynamak istediğiniz için tüm izinlere izin verirseniz bilgileriniz dahil çalınabilir. Kendim çok mod-apk yükledim hileli şekilde single player oyunları denemek için bugüne kadar başıma kötü bir şey gelmedi ama bu riskli olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Güvenilir ve çokça insanın kullandığı sitelerde problem olacağını sanmıyorum daha önce de böyle durum yaşayan birini duymadım. Ama tabii ki satın alıp oynamanı tavsiye ederim.

Kardeşimin tabletinde şu an 10'dan fazla APK oyun var. Popüler sitelerden indirirsen bir şey olmaz.

Mağazada ücretli olarak sunulan uygulamaları resmi olmayan sitelerden indirmek yasaktır ve yanlıştır. Emek hırsızlığıdır. Telefonunuza değil size zarar verir. Ayrıca Technopat'ta korsana destek yoktur.

Korsan yasak değil miydi?
Korsan paylaşım veya korsan içeriğe destek istemek yasak. Buradaki soru korsan oyun kullanmak telefona zarar veriyor mu? Hayır vermez ama etik olarak kullanmayın diyebilirsiniz, yok canım verir ve etik olarak kullanmak doğru değil de diyebilirsiniz.

Genel olarak toparlamak gerekirse doğru kişiler tarafından sağlanıyorsa zarar vermeyebilir ama bunun bir garantisi yok. Ayrıca etik değil.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı