Fortnite Sürekli Takılma Sorunu

kaandurgut

Hectopat
365343

Merhaba arkadaşlar, sistemim bu. Fortnite denen oyunda 60 FPS'e kadar yükselebilmekte olan bilgisayarım geniş alana baktığımda ya da çatışmaya girdiğimde 3-4 saniye aralıklarla FPS drop yiyorum FPS'im 7'ye 8'e düşüyor aniden ve geri çıkıyor aynı şey uçaktan atlarken falan da oluyor sizce bunun sebebi sistemimin yetersiz olması mı? Çünkü işlemcimin işlem hızı 0.3 GHZ minumum önerilen ayarlardan düşük durumda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bunun suçu PC nizde değil oyunda rx 570 ile 16 GB ram ve ryzen işlemci ile bu oyunda drop yiyorum FPS 5-6 ya kadar düşüyor uçaktan atlarken özellikle sürecek gibi oluyorum 5 FPS aldım oyunda iken 110-120 den tak diye 16-17 ye kadar düşüyorum çok sinir bozucu sebebi oyun optimizasyonu suç sizde değil oyunda bu arada yazdıklarımı götdüyseniz başlığa çözüldü yazın ki millet bilgisayarını değil oyunu suçlasın .

Hocam bunun suçu PC nizde değil oyunda rx 570 ile 16 GB ram ve ryzen işlemci ile bu oyunda drop yiyorum FPS 5-6 ya kadar düşüyor uçaktan atlarken özellikle sürecek gibi oluyorum 5 FPS aldım oyunda iken 110-120 den tak diye 16-17 ye kadar düşüyorum çok sinir bozucu sebebi oyun optimizasyonu suç sizde değil oyunda bu arada yazdıklarımı götdüyseniz başlığa çözüldü yazın ki millet bilgisayarını değil oyunu suçlasın .

Sorun oyunda değil. Ben takılma yaşamıyorum.

Kanka çatışmaya girerken filanda mı düşüyor yoksa sadece uçaktan atlarken mi çünkü benimki oynanmaz bir hal alıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı