Fortnite'ta iyi ses kasmak için kulaklık önerisi

nurluyolerislam

Hectopat
Daha fazla  
HyperX Cloud 2
Corsair Void Pro Surround (3.5mm jak + Dolby USB Ses Kartı olan model)
Corsair HS60
SteelSeries Arctis 5
Asus ROG Strix Wireless

Ses kartım arızalı bu yüzden USB’li ve Wireless kulaklıklara bakıyorum. SteelSeries Siberia 150 kullanmaktaydım. Kulaklığım kafa ayarı yapılan yerden kırıldı. Ses yüksekliği, ses kalitesi, mikrofon kalitesi açısından memnundum. Fakat mikrofonun gömülü olması sebebiyle oyun içi sesim Discord’da diğer arkadaşlara aşırı şekilde gitmekteydi. Ayrıca 7.1’in de öyle büyük bir farkını görmedim, yön algısı pek iyi olmayan bir kulaklıktı. Fortnite Battle Royle oynuyorum ve yön algısı gerçekten iyi olan bir kulaklık arıyorum. Benim için en önemli olan şey bu. Eğer mümkünse adamın sol çaprazımdaki binanın 3. ve 2. katları arasındaki merdivenlerinden aşağı doğru indiğine kadar ayrıntıyı duyabilmek istiyorum. Lütfen kulaktan dolma bilgilere dayanarak öneride bulunmayın çünkü yaptığım araştırmalar neticesinde zaten çok fazla bilgi kirliliğiyle aklımı olabildiğince karıştırdım. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı