Foruma konu grubu engelleme gelmeli mi?

Gelmeli mi?

• Oy verenlerin toplamı
    18
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
Misal ben ''konu dışı'' hakkındaki konuları sevmiyorum ilgilenmiyorum ama ''bilgisayar toplama'' grubundakiler hoşuma gidiyor, böyle takip etmek istemediğimiz konu gruplarını ''Göz Ardı Et'' gibi bir seçenek gelmeli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, mesela içerisinde belirli ifadeler geçen konuları göz ardı etme gelmeli. Mesela "sevgili" ibaresini görmek istemiyorsam o sisteme o kelimeyi girip görmezden gelmeliyim.

Onun dışında bölüm engelleme de gelebilir. Mesela "Konu dışı" bölümündeki konuları görmek istemiyorum. Görmezden gelebilmeliyim.

Daha önce hiç aklıma gelmemişti böyle bir şey. Aslında görmek istemiyorsan tıklamazsın çok da zor bir şey değil ama illa da katlanamıyorsan şu an yapılabilecek şey önce CTRL + Shift + b basıp oraya klaösr ekle diyoruz. Ardından;

Tüm ilgilendiğiniz forum başlıklarını, mesela bilgisayar toplama başlığını komple o klasörün içine "sayfa ekle" deyip ekliyoruz. Bundan sonra Google'ye Technopat yazıp değil de o eklediğiniz yer iminden giriyorsunuz ve diğer kısımları görmemiş oluyorsunuz. Dediğim gibi zor bir şey değil bakmazsın olur biter ama katlanılamıyorsa böyle yapılabilir.

Daha önce hiç aklıma gelmemişti böyle bir şey. Aslında görmek istemiyorsan tıklamazsın çok da zor bir şey değil ama illa da katlanamıyorsan şu an yapılabilecek şey önce CTRL + Shift + b basıp oraya klaösr ekle diyoruz. Ardından;

Tüm ilgilendiğiniz forum başlıklarını, mesela bilgisayar toplama başlığını komple o klasörün içine "sayfa ekle" deyip ekliyoruz. Bundan sonra Google'ye Technopat yazıp değil de o eklediğiniz yer iminden giriyorsunuz ve diğer kısımları görmemiş oluyorsunuz. Dediğim gibi zor bir şey değil bakmazsın olur biter ama katlanılamıyorsa böyle yapılabilir.

Ben foruma nasıl özellikler kazandırabilirim diye düşünüyorum arkadaş inatla adamı uyuz ediyor...

@Silinen üye Kim mesela dostum? 🙂 Gerçi isim verirsen o kişiye de cevap hakkı doğar boşver. Ben de tedavi konularını sevmiyorum başı ağrıyor nasıl geçer diye konu açan var 😃

😀

Screenshot_2020-05-02 Technopat Sosyal.png

Evet, mesela içerisinde belirli ifadeler geçen konuları göz ardı etme gelmeli. Mesela "sevgili" ibaresini görmek istemiyorsam o sisteme o kelimeyi girip görmezden gelmeliyim.

Onun dışında bölüm engelleme de gelebilir. Mesela "Konu dışı" bölümündeki konuları görmek istemiyorum. Görmezden gelebilmeliyim.
Genel olarak "Konu Dışı" bölümünü engellemektense bu çok işlevsel olur aslında, çok mantıklı. Ama zor bir iş.

JavaScript ile bir script yazıp Tampermonkey'e ekleyebilirsin. Bu durumda yaptığın filtreye göre istemediğin bölümler otomatik olarak gizlenecektir.
Spoiler:
1588426098600.png

@Silinen üye

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı