Forumda aşırı ileri siyaset yapılmasın

Çok haklısınız hocam, oradaki garsonlar sanki çok iyi yaşıyormuş gibi. Ev ve yiyeceklerin fiyatlarından haberleri yok...

Burası kadar zor değil hocam ama oraya gidince paralar içinde yüzeceklerini sanıyor birçoğu bu üzücü.

Evet haklısınız. Ama bir şansım olsaydı Türkiye yerine Amerika'yı seçerdim. Zaten beni burada tutan tek şey ülkemi kurtarma hayali ama ülkedeki insanları gördükçe hayalimden soğuyorum.

Forumlar ne için vardır hocam? Tartışmak, sorunları çözmek için bir fikir ortaya atılır herkes tartışır çöplük olduğunu düşünüyorsanız girmek zorunda değilsiniz.

Forumun isminde bile geçiyor forumun konusu çöplük demedim çöplük olur böyle giderse dedim keşke okusaydınız.

Sonunun çöplük olmasını istiyorsanız böyle devam edebiliriz.
Forumların olayı bu. Herhangi bir konu hakkında soru sorulur, tartışılır. Ayrıca burayı DH ile bir tutmanız da komik. Buranın kuralları DH'ye daha katı. Bir sorun olduğunda modlar anında ilgileniyorlar. Sizin şu an istediğiniz forumların amacına ters düşüyor.

Sayın, moderatörler ve değerli üyeler. Bugün sıkça karşılaştığım bir konudan bahsedeceğim.
Siyasi amaçlı konular veya daha farklı konular açılıyor ve bunlarda sohbet ediliyor ama birisi çıkıp çok siyaseti gerçekten karıştırıyor. İşte bu yönetemiyor, bu çok kötü vs.
siyaseti konularını bu forumda abartarak açmak veya abartarak mesaj yazmak, ben dahil birçok kişiyi rahatsız ediyordur. Bence bu konularda abartarak konuşmalar cezaya tabii tutulmalı. Daha dikkat edilmeli.
Ayrıca kavga çıkabiliyor veya insanlar yönetimle ilgili iyi veya kötü bir görüş gösterdiğinde hemen linçleniyor, ki zaten böyle yazılar yazmak uygunsuz.
Aşırı ileri siyaset yapılmamalı. Moderatörlerin de bu konuda görüşlerini merak ediyorum.
Bana kalsa siyaset tamamen yasaklanmalı.

Sen at gözlüğü alıp devam edebilirsin bu ülkede siyaset hayattır.

Forumların olayı bu. Herhangi bir konu hakkında soru sorulur, tartışılır. Ayrıca burayı dh ile bir tutmanız da komik. Buranın kuralları Dh'ye daha katı. Bir sorun olduğunda modlar anında ilgileniyorlar. Sizin şu an istediğiniz forumların amacına ters düşüyor.

Soru sormuyolar bildiğin hükümetle dalga geçmek için konu açıyorlar keşke konu olsa.
Adam ekran kartı satın almakla ilgili konu açıyor birisi çıkıp diyor hükümet batırdı dolar 8 TL.

Soru sormuyolar bildiğin hükümetle dalga geçmek için konu açıyorlar keşke konu olsa.
Adam ekran kartı satın almakla ilgili konu açıyor birisi çıkıp diyor hükümet batırdı dolar 8 TL.

Doğruyu söylüyor adam işte. Ekran kartının neden pahalı olduğunu ve neden almamasını ya da almasını belirtmiş.

Geri
Yukarı