Aşırı ileri derecede okuldan sıkılmak

Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
Arkadaşlar selam.

1. Dönemde devamsızlığımı tamamen doldurmuştum 2. dönem sıfırlanır diye fakat istediğim gibi olmadı. Döneme girdiğimizden beri okula hiçbir devamsızlık yapmadan gidiyorum, aşırı bir derece bunaldım ve sıkıldım artık. 10 gün özürsüz devamsızlık oldu, özürlüyü kullanmak istemiyorum hastalık olmadığı sürece. İzin alsam "devamsızlık hakkın yok" diyor, "veremem" diyor hocalar. Haftanın 5 günü okula gidiyorum ve çok ciddi derecede sıkıldım. Geçen hafta zaman aşırı hızlı aktı fakat bu sefer çok yavaş akıyor o kadar vakit geçirsem de. Bana bu konu hakkında birkaç öneri verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef ki yapacak bir şey yok. Ben de aynı durumdayım. Yok bari teneffüslerde Technopat'a bakabilsem ama yok. Telefonum olmadığı için 8 saat teknolojiden uzak kalıyorum. Bu 8 saat boyunca görebildiğim tek teknolojik alet akıllı tahta ki o da başlat menüsünü açıp kapata basarak kapatmayı bilmeyip fişi çekerek kapatan bazı akli sorunları olan arkadaşlar yüzünden düzgün çalışmıyor. En çok sıkılanlardan biri benim, dendiği gibi her aile açık liseyi kabul etmeyebiliyor. Benimki etse düşünmeden geçerim.

Geri
Yukarı